D Mi Acaba | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

D Mi Acaba

ZİRVE

Kullanıcı

ZİRVE

Kullanıcı
diğer bazı kayalar.ha bana dersenki 500 600 m aşağılarda ne var dersen.hah işte orda duralım bi.raz.daha aşağıda çok büyük en az 7 8 m yüksek ana kaya var onda kasa olabilir gibi izlenimler edindim.şimdiki biraz yaşlılar oraya harman yeri diyorlar kayanın üstüne.ondan sonrası zaten çok dik bi yer dereye iniyor.bu kayada zannedersem bi şelale çizimi var gibi. bide kiliseye daha gelmedik burada bi sonuç çıkarsa ilerdeki kiliseden devam edebiliriz.onu baya çözdüm zaten.ordan yatıra gidecez gibi.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
zirve kardeşim,dünden itibaren biraz rahatsızlığımdan dolayı kendimi yeterince veremiyorum,kusura bakma.
bunlar D değin yerin altında değilmi.

diğer yerlere geçmeden,burada alan içinde tespite çalıştınızmı ,çalıştıysanız neyle nasıl bir düzenle baktınız.
yosun olmasına takılma.

ZİRVE

Kullanıcı
ikizceli ustam geçmişler olsun.acil şifalar.evet D nin altında bu işaretler.çalışmam oldu alan tarama ile şöyle bi gezdim. dahada çok zirveye çıkmadım.bazı mezarlar var değerli işareti aldım.fakat yüklü değil.boş mezarlar çok.D nin hemen önünde bi mezar boşluğu tesbitim oldu.fakat sağ metal yok.bıraktım.acaba yoksa tünel girişi mi idi. şapkamın altı kırmızı cizgili yer.mezarları açılacak bakalım fotolarım onlarıda.

ZİRVE

Kullanıcı
mavi olan ve sarı p olan yer foto 10 ve 16 da daha net sol tarafı.

ZİRVE

Kullanıcı
buda yuvarlak sarı ile işaretlediğin yer.2 nci taş yazıyor zaten.oyuk diye yazdığım yer varya oraya parmağım giriyor içi oyuk yarısına kadar.giriyor

ZİRVE

Kullanıcı
ok yönüne bakmadım.merak ettiklerini sor gidince daha dikkatli bakarım.

ulaş

Kullanıcı
birleşen dere birleşen patika yol vs yada yer altında bir yerden sonra ayrılan tüneller veya birleşen yollar v..