Daha Önce Böyle Bir Işaret Gören??

alfa36

Kullanıcı
evet ustalarım yorumlarınızı bekliyorum...
aZY3ric.jpg
60BURZ0.jpg
9i0l2wo.jpg
8u3IS4r.jpg
U5tCj2M.jpg

sempatik_06

Kullanıcı
tam girişin içinde bulunan ağaç beni çok etkiledi çalkaya ustamın dediği gibi çok göz önünde olmuş yanıltma olabilir.
burada çubuklar konuşur diye düşünüyorum. kapalı mağaralar tehlikelidir.
dikkatli olunuz. ve bu şekilde bartılı bir giriş sizi tuzağa veya kas yapacağınız bir bölgeye çekiyor olabilir.
işaretler yani o yüz şekli ilk fotodaki burayamı bakıyor...

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
öncelikle mekanımıza hoş geldiniz üstadım bence giriş çok güzel bir şekilde
kapatılmış ustalarımızın dediğine katılıyorum ama bu kaya kum sıva ile kapatılmış
zamanla aşınarak meydana çıkmış sadece bu değil işaretlediğim yerlerdede var.

alfa36

Kullanıcı
değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. acemi olduğum için çok temkinliyim. daha önce kayanın üst ortasından xxxx delik xxxx 20gr xxxx için, 30cm'den sonra xxxxx gitmedi, yanacaktı xxx bıraktık. sanırım horasan harcı. işaretin olduğu yeri yeni foto'da göstermeye çalıştım. saygılar.
BFwJzqG.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

wolf_52

Kullanıcı
öncelikle mekanımıza hoş geldiniz üstadım bence giriş çok güzel bir şekilde
kapatılmış ustalarımızın dediğine katılıyorum ama bu kaya kum sıva ile kapatılmış
zamanla aşınarak meydana çıkmış sadece bu değil işaretlediğim yerlerdede var.

ustanın dediğine katlıyorumm...

alfa36

Kullanıcı
bana ne tavsiye edersiniz? çubukla boşluk aramak isterdim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum çubukları, kayayı akxxl ile kxxxxxa çalışabilirim 30cm delik xxxxk. veya başka bir girişi olabilirmi?

NOT: KAZDIK KIRDIK DELDİK GİBİ KELİMELER forum kurallarına aykırı olduğundan tarafımdan silinmiştir. kendinizi ve bizleri riske atabilecek yorumlardan kaçınınız. anlayışınız için teşekkürler. HARBİCİ

Moderatör tarafında düzenlendi:

ihtiyar45

Vip Üye
Değerli kardeşim yuvarlak kayanın,önündeki kayanın toprakla birleştiği yeride gösteren resmin varmı.Saygılarımla.

karanar

Kullanıcı

resimde krmızı çarpı sanırım, dere çatağını belirtiyor. mavi işaretler ise, sahte. yuvarlak çindeki ''Y'' harfi biraz büyük. bu da buranın son nokta olmadığını gösteriyor.ama şu da bir gerçek ki gerçekten de bu kaya mağara girişini kapatmış gibi. bana sorarsan; bu kayanın olduğu yamacın altındaki dere ya da yol çatağını gösteriyor.