DAVUT YILDIZI'nın GÖMÜLERLE ALAKASI | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

DAVUT YILDIZI'nın GÖMÜLERLE ALAKASI

msftdftr

Kullanıcı
sahte dede sistemlerleri , kutsal üçlemeler , davut yıldızlarında gömüler güzel insanlar siz napıyorsunuz neyi öğretiyorsunuz ...yeni bir nesil var önümüzde ve biz onlara neler öğretiyoruz, camii şerif duvarında davut yıldızı var gömüdür! sahte dede sistemleri var dede mezarı gordunuzmu kazma kürek dalınız , aslında ananenizin kullandığı seccadede davut yıldızı var hatta kapıdada var camii şeriftede kullanılmış acaba teslislemi bağlantılı demezmi dine şüphe sokuyor olmazmiyiz .... LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULULLAH deriz ardından da böyle konulara teslise üçlemelere konu açarız bir duşunun derim ....

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
sahte dede sistemlerleri , kutsal üçlemeler , davut yıldızlarında gömüler güzel insanlar siz napıyorsunuz neyi öğretiyorsunuz ...yeni bir nesil var önümüzde ve biz onlara neler öğretiyoruz, camii şerif duvarında davut yıldızı var gömüdür! sahte dede sistemleri var dede mezarı gordunuzmu kazma kürek dalınız , aslında ananenizin kullandığı seccadede davut yıldızı var hatta kapıdada var camii şeriftede kullanılmış acaba teslislemi bağlantılı demezmi dine şüphe sokuyor olmazmiyiz .... LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULULLAH deriz ardından da böyle konulara teslise üçlemelere konu açarız bir duşunun derim ....
Usta eleştiri yapacağına bildiğini yaz lütfen
Kim Kelime-i Tevhid' in üzerine
Teslis çıkarmış
Tövbe Tövbee
Madem yeni nesili bu kadar düşünüyorsun
Madem bu paylaşımlar yanlış
Laf sokacağına
Bilgi ver de
Millet doğruyu yanlışı anlasın
Her kezden özür diliyorum
Bu kaba duruşum için

msftdftr

Kullanıcı
elimizden geldiğince veriyoruz ama önce batili olanı bir kenara atmamız gerek .... zinhnimizi ve inancımızı temiz kılmak gerek nasıl Lâ İlâhe İllallah'ın anlamı: Allahtan başka ilah yoktur, nasılda Muhammeden Resulullah anlamı: Muhammed Allahın elçisidir, diyerek net bir şekilde teslisi reddediyoruz , islam dinin de üçleme teslise yer olmadığını davut yıldızında (Süleyman peygamber mührüdür) aranmaması gerektiğini dede mezarlarımız da bizim mübarek dedelerimizin mezarları olduğunu kabullenmemiz gerekir öğretmemiz gerekir....milyonda bir kullanılmış kanıtlanamamış hikayeyi geliştirilmiş sistematik gömü tekniğiymiş gibi sunmamak gerekir ....sahip çıkmak gerekir ....

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
msftdftr usta, biz müslüman olarak teslis ile bir gömü tekniği geliştirdikte onumu savunuyoruz.sanırım böyle birşeyi savunan aramızda yok,ama elin gavuru davut yıldızıa göre bir sistem geliştirmiş ve buna göre nişangahlar olarak teslis şekil ve şemalarından yola çıkmış.
bizde bu şablon üzerinden çözüm üretirken Allah ve Paygamberini bu işe neden dahil edersin.

konuyla ilgili bir çok örnek var,gercekliğini kanıtlamak elbette zor,şöyleki zor, gidip bulduğun bir gömüyü çıkıp ben şu türbeyi kazdımda içindende böyle birşey cıktı dıyecek alenen dıyebılecek herkezın ıcınde dıyebılecek bır cesaretlı var ise,once onu görelım.sonra ispatını konuşalım.

kendi bölgemde kıblesi ters dede türbesi var,açıklamasını nasıl yaparız,eskiden kıbleyi tayin edecek objelermi yokru ! vs..

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
msftdftr ustam
Kusura Bakmayın
Signatürünüzü görmemişim
''benim yorumlari fazla kafaniza takmayin ... delidir ne yapsa yeridir....''
Bunu görseydim
Bir önce ki mesajı atmazdım
Tekrar özür
Hani bende sizi
Şu forumlarda bilmişlik taslayan
Ama hiç bir şey bilmeyen
Gevezelerden sandımdı
Kusura bakma usta

msftdftr

Kullanıcı
msftdftr usta, biz müslüman olarak teslis ile bir gömü tekniği geliştirdikte onumu savunuyoruz.sanırım böyle birşeyi savunan aramızda yok,ama elin gavuru davut yıldızıa göre bir sistem geliştirmiş ve buna göre nişangahlar olarak teslis şekil ve şemalarından yola çıkmış.
bizde bu şablon üzerinden çözüm üretirken Allah ve Paygamberini bu işe neden dahil edersin.

konuyla ilgili bir çok örnek var,gercekliğini kanıtlamak elbette zor,şöyleki zor, gidip bulduğun bir gömüyü çıkıp ben şu türbeyi kazdımda içindende böyle birşey cıktı dıyecek alenen dıyebılecek herkezın ıcınde dıyebılecek bır cesaretlı var ise,once onu görelım.sonra ispatını konuşalım.

kendi bölgemde kıblesi ters dede türbesi var,açıklamasını nasıl yaparız,eskiden kıbleyi tayin edecek objelermi yokru ! vs..
böyle birşeyi savunan aramızda yok,ama elin gavuru davut yıldızıa göre bir sistem geliştirmiş ve buna göre nişangahlar olarak teslis şekil ve şemalarından yola çıkmış.
bizde bu şablon üzerinden çözüm üretirken Allah ve Paygamberi ni bu işe neden dahil edersin
.
bütün meselede bu zaten bu gayrimüslim elin gavurunun papazinin hahamının isidir bizim isimiz değildir ....amma ve lakin biz Müslümanlara hem La ilahe illallah lafzini signatrumuzde kullanıp hemde papazin mesleği olan bir teslis olayını allayip süsleyip gelin edip satmak yakışmaz ....

msftdftr

Kullanıcı
msftdftr ustam
Kusura Bakmayın
Signatürünüzü görmemişim
''benim yorumlari fazla kafaniza takmayin ... delidir ne yapsa yeridir....''
Bunu görseydim
Bir önce ki mesajı atmazdım
Tekrar özür
Hani bende sizi
Şu forumlarda bilmişlik taslayan
Ama hiç bir şey bilmeyen
Gevezelerden sandımdı
Kusura bakma usta
estağfurullah

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
böyle birşeyi savunan aramızda yok,ama elin gavuru davut yıldızıa göre bir sistem geliştirmiş ve buna göre nişangahlar olarak teslis şekil ve şemalarından yola çıkmış.
bizde bu şablon üzerinden çözüm üretirken Allah ve Paygamberi ni bu işe neden dahil edersin
.
bütün meselede bu zaten bu gayrimüslim elin gavurunun papazinin hahamının isidir bizim isimiz değildir ....amma ve lakin biz Müslümanlara hem La ilahe illallah lafzini signatrumuzde kullanıp hemde papazin mesleği olan bir teslis olayını allayip süsleyip gelin edip satmak yakışmaz ....

mstfd;

biz LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULULLAH yazdık ise şimdi sistemli gömülmüş bir gömüye ellemeyelimmi? biz bu sistem ile bişeyi bulduksa arkadaşlarımıza anlatmayalım mı? arkadaşlarımıza bir faydamız olmasınmı? Davut yıldızını sadece papaz ve haham mı anlatabilir? tamam bir haham bunu benden 100 kez daha iyi bilir. biz sadece define işi ile olan bağlantısını irdelemek istedik. bir bağlantısı yoksa bile yok der geçersin. ben şahsım olarak doğru bildim, buldum, ve yazmak istedim..... e öyleyse
doğrumuz varsa söylemeyelim???
yani illa eyri mi olalım. ????
öğretiyle değil polemiklerlemi beslenelim?

bırakalım kaplumbagaları doğalları değilleri davut yıldızını msft.

2 gündür zaten yakın takip ediyorum hem seni hem yorumlarını. arızan geçer mi diye bekledikçe sen kronikleşmeye başladın. sırayla sitede devreleri yakıyorsun aklınca...
çok açık ve net bir soru. hangi siteden geldin? hangi zumreye yada hangi mantaliteye hizmettesin? yada burda seni rahatsız eden ne? neden buradaki ortamın içine s..çmya meyillsin ? ben senden davut , yıldız falan değil bunları öğrenmek istiyorum. bana özel mesaj ile yazarmısın? burada ne olduda senin miğdene gaz yaptı? bana bunu anlat msftsf özelden cevabını bekliyorum. gerçi yazsanda yazmasanda neticede hakkındaki durum bellidir ama sen yine de özele yaz. sıkıntın ne bilelim.

msftdftr

Kullanıcı
özelden niye yazıcam buradan alenen yazıyorum iste ....
bir bağlantısı yoksa bile yok der geçersin. ben şahsım olarak doğru bildim, buldum, ve yazmak istedim..... e öyleyse
doğrumuz varsa söylemeyelim???

demişsin evet aynen öyle geçiyorum ...tamamen uydurma bir konu olmuş ....madem senin doğrun bu ispatla ....hangi haham hangi papaz hangi kaynak kim öğretti sana bunu da burada beyin yıkıyorsun ?

DEFHUNTER

Yasaklı
Yasaklı
Ben mercekle mezar işareti arayanı gördüm,
Ruh deliğinden ejdarha çıkaranı gördüm,
Yakın dönem İstavrozlu gayrimüslüm mezarından kazanlarca geri dönüş hediyesi çıkaranı gördüm..
Kutsal kase her defasında yurt dışına çıkar gelir bunuda gördük
şifreleme sistemli ile binom-binary sistemli mezar gördük
ahh yazamam daha... bunları gördükten sonra yahudi mezarında istavroz vız gelir tırıs gider.