dede mezarı | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

dede mezarı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: dede mezarı

aleyküm selam güzel kardeşim. biz tavşanların yattığı yeri görmedikte ,uzağından kokularını almıştık. aranızda olamadığım zaman içinde paylaşmışsın,görmemiştik. uatalarımızda güzel yorumlamış.gönlüne sağlık. bizim tahminlerimiz üstü yerlermiş. açılmayı bekleyende çok.
ağaya gelince biz yaşlanıyoruz. devlet babadanda bu konuda bir ışık göremiyoruz.
eğer öyle bir gelişme olursa varya,bölgeni bilmiyorum ama ,ben senin adına koşa koşa gelirim. dünya nimeti, o heyacanı yaşamak kadar beni bağlamaz. sağlıcakla kal kardeşim ALLAH a emanet ol.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

şunu da söylemeden geçmiyecegim usta yorumlarından davranışından konulara Yazdıgın yorumlarından ne kadar dürüst ve saygılı efendi biri oldugunu anladım yorumlarının çogunu takip de ediyorum adam gibi adamsın ikizceli usta saygılarımla

ben yazarken atmışsın. teveccühlerin kalbinin güzelliğinin yansıması. çok teşekkür ederim. acizane sizlere layık olabiliyorsak ne mutlu bizlere.
saygı ve sevgilerin en yücesi bizden.

star50

Kullanıcı

birde ersan ustamın cıbıkları gibi cıbıklarım olsa :) yada boşluk bulan kendim yapabilsem bana biraz daha heycan verir ersan ustanında yazdıkları laflarınada bayılıyom vallahi hititli kardeşte hep ersan ustanın cıbıkları diyor ;-) bu stedeki hekes mod olsun üye olsun herkesin gönlüne göre versin hayırlı çalışmalar

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

dediğim mezarları bulursan parayıda bulursun bulmak içinde çaba sarf ettiğini düşünüyorum o mezarları bul çubukları sonra kullan bişi olmayan yerde çubuklar para bulmuyor

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

mesafa değişir iki yakın bir uzak üçgen yada teksırada olur hatta şehit bile denir

Gitti

Kullanıcı

birde ersan ustamın cıbıkları gibi cıbıklarım olsa :) yada boşluk bulan kendim yapabilsem bana biraz daha heycan verir ersan ustanında yazdıkları laflarınada bayılıyom vallahi hititli kardeşte hep ersan ustanın cıbıkları diyor ;-) bu stedeki hekes mod olsun üye olsun herkesin gönlüne göre versin hayırlı çalışmalar

.))
Ersan ustanın plastik bosluk cıbıklarını yapmak cok cok kolay.
Hiç durma git veterinerden al ve yap.Bakır cıbıklar dahada basit onlardanda yap.
Arazide boşa dolaşma cıbıklarıda ögrenmeye bak.
Yoksa işaretlerle ömrün cürür .
Bende bunca sene haybeye dolanmısım.
Cıbık şart oglu şart kardesim.

Bu arada cok şanslısın ustalar yorum yapıyor cayır cayır senin konuya.
Bizlere pek selam vermezler.)