dedektörcüler fikirlerniz lazım | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

dedektörcüler fikirlerniz lazım

HAWİT

<font face="tahoma" size="2" color="black"><b>Kend
Yasaklı
............................

Son düzenleme:

naftabar

Kullanıcı
Cevap: dedektörcüler fikirlerniz lazım

ustam ben anlamam:( değerli ustalarım bilgi verecektir;)

BuZz

Kullanıcı

ustam birini almaya başladınmı hepsini alman gerekecek.kimse yoğurdum ekşi demiyor malesef ama param var ve iyi bir cihaz istiyorum diyorsan Lorend derim gerisi fasafiso

star21

Kullanıcı

etkilenmeyen bulursan banada haber ver güzel dostum..vallaha daha etkilenmeyeni yapmadılar

kaan5557

Kullanıcı

ustam birini almaya başladınmı hepsini alman gerekecek.kimse yoğurdum ekşi demiyor malesef ama param var ve iyi bir cihaz istiyorum diyorsan Lorend derim gerisi fasafiso

Tunavy Usta tektekcilik yapabileceği bir dedektör markası istemiş...Lorenzin hangi modelini kastettiğinizi bilmiyorum ama lpx2, pulse5, deepmax x3, x5 ve deepmax x6 hangisi olursa olsun tektekcilik yapamazsınız...

tektekcilik yaparken az da derin arasın diyorsanız fransız xp gmaxx2 öneririm...elektrum paralara duyarlı olsun diyorsanız tesero tejon öneririm...saygılar...

HAWİT

<font face="tahoma" size="2" color="black"><b>Kend
Yasaklı

Tunavy Usta tektekcilik yapabileceği bir dedektör markası istemiş...Lorenzin hangi modelini kastettiğinizi bilmiyorum ama lpx2, pulse5, deepmax x3, x5 ve deepmax x6 hangisi olursa olsun tektekcilik yapamazsınız...

tektekcilik yaparken az da derin arasın diyorsanız fransız xp gmaxx2 öneririm...elektrum paralara duyarlı olsun diyorsanız tesero tejon öneririm...saygılar...

.............................

Son düzenleme:

kaan5557

Kullanıcı

kaan bir yer keşfettik kötü bir dedektörle tek seferde 52 adet tek para topladılar ilk defa makina girdi 5-10 cm den alındı altın yüzük felan çıktı çıkan paralar altın bire balta bulundu bölgeye gittim bu yüzden iş yapacak bir dedektör lazım

Güzel bir yer keşfetmişsiniz bu gibi yerlerde atık değersiz malzemelerde bir hayli vardır...önerdiğim dedektörlerin recovery speedleri oldukca iyidir...kötü bir dedektör değersizin yanında değerli metali algılayamayabilir...bu nedenle recovery speede çok önemlidir...sonuç olarak orda daha çokşey bulunabilir...

Bazı arkadaşların cihazlar konusunda önyargılı olmaları neleri kaçırdıklarına örnek olsun bu konu...öyle kimseler vardır ki tektekcilikle küp doldurmuştur...bol kazanç dileğiyle..kolay gelsin...

alipasha

Kullanıcı

Kaan ustam çok eski bir konuya msj attığımın farkındayım bilgi edinmek icin soruyorum mesela lorenz z2 ile filan tek tek yapma şansımız yok mu ? Tek parayı görmüyor mu bu cihaz ?Enteresandır lorenzle çalışan birine denk gelmiştim adam sürekli bakır kap bulduğunu söylüyordu .