Dedektorler | Define işaretleri ve anlamları

Dedektorler

alicaiz

Kullanıcı
Degerli ustalarim ve arkadaslarim. Onerebileceginiz iyi bir alan dedektoru veya saglam ekranli bir cihaz var mi ? Yurdisinda en iyi dedektor ureten firmalar kimdir.

Saygilarla

karanar

Kullanıcı
no comment.
forum kurallarını okuyunuz. forumda, bu konularda; yorum,araştırma, reklam, fiyat verme gibi konular yasaktır. size bir tavsiye vereyim haddim olmayarak. alan taramada en iyi alet, kendi yapacağınız çubuklardır. saygılarımla

alicaiz

Kullanıcı
Cok ozur dilerim hocam. Bilmiyordum ben daha yeni merak saldim bu konuya cubuk nasil yapilir fln bir bilgim yok aslinda. Burada anladigim kadariyla bir cok usta var belki bir gun bize bir egitim verme durumunuz olur

alicaiz

Kullanıcı
no comment.
forum kurallarını okuyunuz. forumda, bu konularda; yorum,araştırma, reklam, fiyat verme gibi konular yasaktır. size bir tavsiye vereyim haddim olmayarak. alan taramada en iyi alet, kendi yapacağınız çubuklardır. saygılarımla
Cok ozur dilerim hocam. Bilmiyordum ben daha yeni merak saldim bu konuya cubuk nasil yapilir fln bir bilgim yok aslinda. Burada anladigim kadariyla bir cok usta var belki bir gun bize bir egitim verme durumunuz olur

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Çubuk yarismasi adli konuyu takip edin.guzel bir firsat olabilir. Çubuk eğitimi konusunda. Karanar usta kurallar konusunu hatirlatmis.
Sizede anlayışınz icin tesekkur ederiz.

karanar

Kullanıcı

estağfirullah kardeşim.öncelikle sizin gibi yeni başlayan kardeşlerime tavsiyem; biraz sabredip konuları dikkatlice okuyup notlar alınız. çubuk nedir, define nedir, hepsini harmanlayın. çubuklar konusunda enfes paylaşımlar var bu sitede. ustalarımız, sakınmadan, kıskanmadan bizlerle paylaşıyorlar sağolsunlar bilgi ve tecrübelerini hamdolsun.bize kalan da o bilgileri yavaş yavaş ve hazmederek okuyup anlamak. daha sonra tecrübe ettiğinizde ne demek istediğimi zaten anlayacaksınız ve 5tl-10 tl harcayarak neleri başardığınızı hayretle gözlemleyeceksiniz. sormak istediklerinizi, okuyup anlamadıklarınızı ilgili forumda rahatlıkla sorabilirsiniz. ustalarımız cevap vermekten çekinmeyecektir.saygılarımla.

Son düzenleme:
Üst Alt