Define arama ip uçları | Define işaretleri ve anlamları

Define arama ip uçları

Zeugma12

Kullanıcı
Selamünaleyküm abiler bi yerden şüpheleniyoruz değerli veya değersiz merakımızı gidermek istiyoruz ne gibi adımlar atmalıyız yani bu konu hakkında hiç bi bilgimiz yok dedektör yok arama çubuklarını nerden temin edebilirim nasıl bi yol izlemem lazım bi de bu büyü cin konusu gerçekten var mı

Ekli dosyalar

• IMG_1861.jpeg
    IMG_1861.jpeg
    1.5 MB · Görüntüleme: 17
  • IMG_1857.jpeg
    IMG_1857.jpeg
    1.7 MB · Görüntüleme: 17
  • IMG_1842.jpeg
    IMG_1842.jpeg
    2.5 MB · Görüntüleme: 16
  • IMG_1838.jpeg
    IMG_1838.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 15
  • IMG_1848.jpeg
    IMG_1848.jpeg
    2.5 MB · Görüntüleme: 15
  • IMG_1862.jpeg
    IMG_1862.jpeg
    2.3 MB · Görüntüleme: 16

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
aleykumselam,

şüphe ile olmaz üstadım. belli başlı işaret veya belge türü birşeyler olmalı. oradaki yığma gibi görünen yer belki daha evvel tarım yapılmak için temizlenen taşın toprağın yığınıdır. kemikler hayvan kemiği olabilir. ağacın yanındaki taş sabit değil ve sonradan bırakılmış gibi duruyor.bu şekli ile burada inceleme yap demek seni yoracaktır.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım isaretiniz küçük sunak gibi tam net göremedim işaretli ve isaretli kayayı temizleseydiniz
Toprakta mezarlar olmalı ama işarete yakin olmalı bunlar cevre fotoğrafı cekmissiniz ama çok uzak noktalari cekmissiniz işaretli kayanin dört bir yanindan isaretide içine alacak şekilde olmalı sonra çubuk diyorsunuz çubuğu kendiniz yapin para verip almayın bu pirinc olur bakir ince boruda olur alüminyum telde olur yalniz bayagi bir çalışmanız gerekiyor kullanmak için bildiginiz bir mağara türü yerin üstünde antraman yapmalisiniz bu konu hakkinda mekanda cok kıymetli çubuk ustalarimizin yazıları var bir göz atin kader25;ustamin ve bornovali ustamız in konunuza birde ustalarımız baksın teşekkür ediyorum

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Öncelikle etrafı inceleyin. Doğada kendiliğinden oluşması mümkün olmayacak belirtileri arayın. Oklit ustanın dediği gibi çubuk konusunu araştırıp inceleyin. Şu aşamada dedektör işinize yaramaz.

Zeugma12

Kullanıcı
Orda artığım taşlardan çok var üzerin de herhangi bi işaret yok ama

Üst Alt