Define isaretleri | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Define isaretleri

DefineHaritasi

Kullanıcı
O zaman bol bol okuyup buralarda gezinin aksi takdir de kotu seyler olabilir korkutmak istemem yazin su azalir mi o zaman daha detayli bakarsin yoksa islem yapma sansin az ve sadece bir yerde hedef degil burada bir kac hedef yerleri olmalidir islem yapilacak zor yer oldugunden su engeline takilirsin kaygan olur yamac olur dikkatli olun

KASKASKASA0

Kullanıcı
O zaman bol bol okuyup buralarda gezinin aksi takdir de kotu seyler olabilir korkutmak istemem yazin su azalir mi o zaman daha detayli bakarsin yoksa islem yapma sansin az ve sadece bir yerde hedef degil burada bir kac hedef yerleri olmalidir islem yapilacak zor yer oldugunden su engeline takilirsin kaygan olur yamac olur dikkatli olun
Teşekkür ederim suyun azalmasını bekliyorum deneme amaçlı şelale altı sağ tarafa doğru yüz olan kısma matkap ile deldim tek delik arkasi farkli ses geliyordu yaklaşık 30 cm deldikten sonra su akmaya başladı delikten bıraktım

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Üstünde istavroz olan şelale Üstünde kaya var şelalede kesikler var sanki oturtturma gibi nasıl bir işlem uygulamalıyım farklı bir yer
Bu görseldeki bitki örtüsüne göre kaya dibi veya yakınlarında yılan dili otu olmalı. Bu bitkiyi bulun size açacağınız yeri göstereyim

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Diyelim ki buldum ne olacak sonunda
Diyelimki buldunuz o zaman olanı söylerim. Ben diyelimkilere bakmıyorum. Diyelimki kısmına aşağıdaki anlatım izahat veriyor zaten. Selametle ✋

KASKASKASA0

Kullanıcı
Diyelimki buldunuz o zaman olanı söylerim. Ben diyelimkilere bakmıyorum. Diyelimki kısmına aşağıdaki anlatım izahat veriyor zaten. Selametle ✋

Benim tarlada yılan dili otu kantaron mezar çiçeği üzerlik bitkisi ve benekli kenger dikeni ve baldıran bitkisi De var nasıl bir yol izleyecem

KASKASKASA0

Kullanıcı

Nadir olsa bile belli kısımlarında 2 3 tane ters lale bulunuyor kayalıkta

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Benim tarlada yılan dili otu kantaron mezar çiçeği üzerlik bitkisi ve benekli kenger dikeni ve baldıran bitkisi De var nasıl bir yol izleyecem
Bu saydığın bitkinin hepsinin bi yerde olması seni dereye sıfır konuma getirir buda seni hem değirmene götürür hem oda hem kaya mezarlarına yönlendirir. Alanın dron görüntüsünü alma ihtimalin var ise iyi olur. Suyun güney istikameti ile doğu istikametine bakan alan mezar alanı bu kısımlarda noktaları görmek için hem şuan için varolan saydığınız bitkileri hemde alanın görselini paylaşıma yükleyiniz.

KASKASKASA0

Kullanıcı
Bu saydığın bitkinin hepsinin bi yerde olması seni dereye sıfır konuma getirir buda seni hem değirmene götürür hem oda hem kaya mezarlarına yönlendirir. Alanın dron görüntüsünü alma ihtimalin var ise iyi olur. Suyun güney istikameti ile doğu istikametine bakan alan mezar alanı bu kısımlarda noktaları görmek için hem şuan için varolan saydığınız bitkileri hemde alanın görselini paylaşıma yükleyiniz.
Hava bu ara çok yağmurlu en çokta kafama bizim bir tarladaki ters laleler takılmıştı sadece o kaya yapısının üstünde vardı köyde başka yerde göremedim birde o kayanın alt üst tarafında set gibi duran uzunca sağ tarafında büyük kayalar var bizim bir tarlada o sarı kantaron otları fındık tarlasının alt taraflarında birde üstünde var baldıran çiçeği birkac yerde var en yakın zamanda çekip atacam resimleri kayanın altına doğru mağara var kara kovan koyuyoruz arkası yok dikkat etmedim çiçek mevzusuna

Üst Alt