Define İşaretlerinde İnternette Bilgi Kirliliği ve Gerçekler | Sayfa 2 | Define Mekanı- Define işaretleri

Define İşaretlerinde İnternette Bilgi Kirliliği ve Gerçekler

El-Ensari

Üye
Kullanıcı
Katılım
27 Mart 2021
Mesajlar
236
Beğeni
772
Kader ustam doğru tespitlerde bulunmuş. Ben de gördüğüm bir kaç şeyi yazmaya çalışayım.
C - Bencilliğin esiri olup her şeyi ben bilirim diyerek bilmediğinin farkında olmayan ama insanların usta demesinin gazıyla "allah beni övüp yaratmış" diyerek havaya girenler.
D- Okumayı sevmediği için medeniyetler hakkında bilgi sahibi olmayıp, her işarete define gözüyle bakıp gerçekte yolu gösteren işaretin 50 metre doğusunda işaret aranmasını tavsiye edenler.
E- Hayali geniş olup doğal oluşumları hayvana veya insana benzetenler.

Aslında bunların bir kısmında ben art niyet görmüyorum. Kendisi inandığı için telkinde bulunuyor tavsiye veren . Sonuç doğru çıkmayınca fotoğraftan bu kadar oluyor deyip kendisini koruyarak işlem yapanı suçlu görüyor ve daha kötüsü bunu da inanarak yapıyor, yani kandırmak için değil inandığı için tavsiyede bulunuyor. Burada tavsiye veya yorum isteyen arkadaşların sorumluluğu büyük. İşaretlerin olduğu yerin yeterinde detaylandırılmaması, kroki kullanılmaması, sitedeki resimleme tavsiyelerini okumamasından dolayı 1 resimle sonuç istenince yol göstermeye çalışanda biraz tahmine yönelmek zorunda kalıyor. Yorum yazılmasa konuyu açan kırılıyor kimse cevap vermiyor diye, yorum yazılsa hataya düşme olasılığı yüksek ve gerçekten konuya vakıf olanlar imtina ediyor yazmaktan. Böylece kör topal gidiyor konular.
Eyvallah Değerli Ustam.
 

BulursamKader25

Usta
Define İşaretleri
Super Moderatör
Katılım
13 Nisan 2016
Mesajlar
1,725
Beğeni
5,473
Konum
Konya-Kırıkkale

Arkadaşlar,
Yukarıdaki video benim yazımın anafikrine mühür vuruyor. Paganistler hala etkin, hala medeniyetlerinin inşası için uğraşıyorlar. Tekrar ediyorum; İnternettedeki "define işaretleri" ile alakalı bilgilerin ekserisi yanlış ve yanlış yönlendirmeler kesinlikle yapılmıştır, yapılacaktır.
Videoyu oynatma hızını 2 yapıp izleyebilirsiniz. Öyle bilgiler mevcut ki insanın tüyleri diken diken oluyor. Tecrübe sahibi olanlarla devam etmekten başka çare yok. Lâkin etraf da çakal dolu. Her zaman uyanık ve hassas olmak zorundayız.
 
Üst