Define Mekanı Ailesi Olarak Buluşma Düzenleyelim Derim. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Define Mekanı Ailesi Olarak Buluşma Düzenleyelim Derim.

kayzer1915

Kullanıcı
Ustalarim nasil bir işaret istiyorsunuz mesela kare oyma dikdörtgen oyma lahit mezarların ciktigi yerler 3 Kapakli mezarların ciktigi yerler daha sakin yerler mi isteniyor oda mezarlar var güzel bi bölge bunlar balikesir ve bursa bölgelerinde domuz ve 9 yavru işareti var işaret çok meşhur dorak hazineleri die adlandirilan bi yer var orada da işaretler var işaret yiginla buralara kendim void finderle gideceğim sizede uygun buyrun derim olursa sizin karariniz başka birinde uygun yerler varsa orayada gidebiliriz resim ekle işaretleri derse niz havalar isinmadan olmaz sizin karariniz saygi duyarim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Ustalarim nasil bir işaret istiyorsunuz mesela kare oyma dikdörtgen oyma lahit mezarların ciktigi yerler 3 Kapakli mezarların ciktigi yerler daha sakin yerler mi isteniyor oda mezarlar var güzel bi bölge bunlar balikesir ve bursa bölgelerinde domuz ve 9 yavru işareti var işaret çok meşhur dorak hazineleri die adlandirilan bi yer var orada da işaretler var işaret yiginla buralara kendim void finderle gideceğim sizede uygun buyrun derim olursa sizin karariniz başka birinde uygun yerler varsa orayada gidebiliriz resim ekle işaretleri derse niz havalar isinmadan olmaz sizin karariniz saygi duyarim
kare ,dikdörgen,üçgen,yuvarlak oymalar,her türlü nişler,insan veya her hangi bir canlı figür hiç fark etmez.işaret çözme tecrübesi olan bunların hiç birine hayır demez. yığma tümülüs gibi yerlerde olsa,bunların tespitlerinin nasıl olduğunun anlaşılması da sağlanabilir. biz işlem için gelmiyoruz ya . amaç ,tanışmak hasbihal etmek ve konumuzla ilgili bilgi paylaşımında bulunabilmek.
benim için bölgede,insani faktörlerin sıkıntısı olmadan rahat bir ortamda ,güle söyleye birliktelik geçirebilmek.

hORİZOn

Kullanıcı
Amaç yer kazmak yer tespit etmek deil amaç bir ara toplanıp sohbet muhabbet ve bilgi alış verişinde bulunmak doslukların ebedi kalmasını sağlamak işaretli bölge diye odaklanmayalım güzel piknik yapıbileceğimiz ve rahat hareket edebileceğimiz yerlerede odaklanmalıyız bence .

ikizceli

Vip Üye
bu işler göründüğü kadar kolay yürümüyor. bölgesine davet eden kişi bazı zahmetlere katlanabilmeli. söylemi icraatla bütünleştirebilmeli. biz çubuk yarışması yaptığımızda,diğer bölgelerden katıla arkadaşlarımızın bir kısmını oto gardan aldık. herkes özel arabasıyla gelemiyor. sonra adresi bilmeyenlerle sürekli irtibat halinde olduk. ankaralılar olarak,sağ olsunlar arkadaşlarımız o kadar titiz davrandılarki,sabahtan itibaren,çayından kahvaltısına mangalına kadar ,misafirlerimiz için azami gayret gösterdiler.
bu konuya ise sahiplenecek çıkmadı maalesef. bizde kendi aramızda ankarada gerçekleştirdik.
bir kaç cümlede kısaca anlatmak istediğimi anladığınızı umuyorum.

ikizceli

Vip Üye
İkizceli ustam sıkıntı deil önemli olan dostluk:)
horizon kardeşim,sıkıntı anlamında yazmadım. bölgesine davet eden arkadaşımızın ev sahibi olarak bazı külfetlere katlanması gerekecektir.içimizden bazılarımız ,davet eden arkadaşımıza destek olsa bile,
her katılan arkadaşlardan bir şey beklenemeyeceği gibi,
oradaki alt yapıyı hazırlamakta önemlidir.
eğer gerçekleştirilme durumu olursa,davet eden arkadaşımız ,kim olursa olsun,kalıcı bir gün için,biraz emek vermesi gerektiğini bilerek davet etmeli. bunu vurgulamak istedim.