Define yerinde kül sonrası tavuk ayağı | Define işaretleri ve anlamları

Define yerinde kül sonrası tavuk ayağı

normalercan

Kullanıcı
Define olduğunu sandığımız yerde kül döktük ve bir gece beklettik yarın orada tavuk ayağı belirdi bu ne demek?

Bu işaret ne anlama geliyor acaba?

Cevaplarsanız çok sevinirim

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Define olduğunu sandığımız yerde kül döktük ve bir gece beklettik yarın orada tavuk ayağı belirdi bu ne demek?

Bu işaret ne anlama geliyor acaba?

Cevaplarsanız çok sevinirim
Mekana hoşgeldiniz.
Bunu neye istinaden yaptınız ve bunu tavsiye eden kişiye sordunuz mu

normalercan

Kullanıcı
Mekana hoşgeldiniz.
Bunu neye istinaden yaptınız ve bunu tavsiye eden kişiye sordunuz mu
Bunu bu işlerle uğraşan birisine sorduk, dedektör var dedi, "Yasak Kelime" işaret vardı ama orası boştu, daha sonra kapattık ve tekrardan belirli paranormal şeyler yaşadık bize de bu önerildi, fakat burada hüddam gibi birisi varsa yardımcı olursa sevinirim

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bunu bu işlerle uğraşan birisine sorduk, dedektör var dedi, "Yasak Kelime" işaret vardı ama orası boştu, daha sonra kapattık ve tekrardan belirli paranormal şeyler yaşadık bize de bu önerildi, fakat burada hüddam gibi birisi varsa yardımcı olursa sevinirim
Burada öyle birisi yok ancak belki bu olayı bilen birisi vardır, bilen varsa cevaplayacaktır, biraz bekleyelim

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bazı definelerin tılsımlı olması nedeniyle kül dökme uygulaması yapılır sabah bakıldığında neyin ayak izi çıkarsa o kurban edilir ve böylece tılsımın bozulduğu söylenir ne kadar doğru yanlış bilemem böyle bir uygulama yapmadım ve yapan birinede şahit olmadım...
İyi bir hocaya danışıp ona göre hareket etmenizi tavsiye ederim...

normalercan

Kullanıcı
Bazı definelerin tılsımlı olması nedeniyle kül dökme uygulaması yapılır sabah bakıldığında neyin ayak izi çıkarsa o kurban edilir ve böylece tılsımın bozulduğu söylenir ne kadar doğru yanlış bilemem böyle bir uygulama yapmadım ve yapan birinede şahit olmadım...
İyi bir hocaya danışıp ona göre hareket etmenizi tavsiye ederim...
Cevabınız içi teşekkür ederim, aslında yurt dışında yaşadığım için havas ilmi ile uğraşan hoca bulamıyorum o yüzden buraya sormak istedim

Eagle eye

Kullanıcı
s.a. cumleten ıyı bayramlar
bu konu ıle bır yazı okumustum aklımda kalan soyleydı. kul dokulen yer plastık bır laylon yada cadır gıbı bır seyle guzelce kapatılacak sonra bır gece beklenecek sabah plastık acılıp bakılacak sonra cıkan ayak ızı neyse o hayvan bulunup kurban edılecek dıye yazıyordu. bılgınıze arkadasım. ustunu kapatmadıysen her hayvan basar gecer dıye dusunuyorum

normalercan

Kullanıcı
bu konu ıle bır yazı okumustum aklımda kalan soyleydı. kul dokulen yer plastık bır laylon yada cadır gıbı bır seyle guzelce kapatılacak sonra bır gece beklenecek sabah plastık acılıp bakılacak sonra cıkan ayak ızı neyse o hayvan bulunup kurban edılecek dıye yazıyordu. bılgınıze arkadasım. ustunu kapatmadıysen her hayvan basar gecer dıye dusunuyorum
Aleyküm selam hayırlı bayramlar, kapalı bir mekan orada bekledik ve hiçbir hayvan yoktu

normalercan

Kullanıcı
yani şöyle söyleyeyim birisinin evinin altında yani evin içinden bahsediyorum, tesadüfen hayvan geçemez çünkü evde hayvan yok