Defineyi Nasıl Bulursun | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Defineyi Nasıl Bulursun

Kader25

Admin
Defineyi Nasil Bulursun?

Guzel bir Mercedes Otobus.
45 koltuklu.
Araç komutani @Deli Fırat abim.
Farkli konularda uzman 40 usta.
Isaretlerin oldugu alana gidilir.
1 saat inceleme.
Kara demlik ve semaverler ortada.
Izci duzeni.
Komutan sag tarafindan itibaren herkese 5 dakika soz hakki.
Komutan yaveri not alir.
Noktalar konusunda mutabakat olursa
Cihazcilar ve cubukcular teyit islemi yapar.
Sonuc pozitifse islem %99 tamamdir.
Resmi izin al.
Topragi tasi havalandir.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Defineyi Nasil Bulursun?

Guzel bir Mercedes Otobus.
45 koltuklu.
Araç komutani @Deli Fırat abim.
Farkli konularda uzman 40 usta.
Isaretlerin oldugu alana gidilir.
1 saat inceleme.
Kara demlik ve semaverler ortada.
Izci duzeni.
Komutan sag tarafindan itibaren herkese 5 dakika soz hakki.
Komutan yaveri not alir.
Noktalar konusunda mutabakat olursa
Cihazcilar ve cubukcular teyit islemi yapar.
Sonuc pozitifse islem %99 tamamdir.
Resmi izin al.
Topragi tasi havalandir.
Ustam birebir katılıyorum yanlız bu 40 kişi her yönden zarar bize gel bunu düz beş kişi olarak bağlayalım tabi alanında uzman beş kişi çay dahil her şekilde tasarruf ederiz 😂 beş kişi uygundur 👍🤣🤣🤣🤣

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustam birebir katılıyorum yanlız bu 40 kişi her yönden zarar bize gel bunu düz beş kişi olarak bağlayalım tabi alanında uzman beş kişi çay dahil her şekilde tasarruf ederiz 😂 beş kişi uygundur 👍🤣🤣🤣🤣
Öyle dersen 6. kişi gücenip sizi ispiyonlar, sonra şaşırmayın :) Biraz gönlün geniş olsun Kader ustam gibi :)

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Öyle dersen 6. kişi gücenip sizi ispiyonlar, sonra şaşırmayın :) Biraz gönlün geniş olsun Kader ustam gibi :)
Yok gardaşım çıkardığımız da 40 kişi olsunda ben çayın derdindeyim en kötü ihtimalle kişi başı iki bardak çay içilir buda 80 bardak çay eder hele benim gibiler on bardak içer muazzam onun için beş iyidir 😂😂😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yok gardaşım çıkardığımız da 40 kişi olsunda ben çayın derdindeyim en kötü ihtimalle kişi başı iki bardak çay içilir buda 80 bardak çay eder hele benim gibiler on bardak içer muazzam onun için beş iyidir 😂😂😂
Planın ortaya çıktı diye manevra yapma :) 5 kişi gidelim dedin , yazın yukarıda duruyor :) Ben sana çay konusunda bir çözüm sunayım. 5 er kişilk gruplara böl gelenleri :) her gruptan 1 kişi semaveri getirsin , 1 kişi bardakları getirsin ,1 kişi çayı, şekeri getirsin , kalan 2 kişide suları taşısın :)

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Planın ortaya çıktı diye manevra yapma :) 5 kişi gidelim dedin , yazın yukarıda duruyor :) Ben sana çay konusunda bir çözüm sunayım. 5 er kişilk gruplara böl gelenleri :) her gruptan 1 kişi semaveri getirsin , 1 kişi bardakları getirsin ,1 kişi çayı, şekeri getirsin , kalan 2 kişide suları taşısın :)
Yahu gardaşım masrafında değilim bana çay yetişmezin derdindeyim 😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yahu gardaşım masrafında değilim bana çay yetişmezin derdindeyim 😂
Çözümü söyledim işte 40 kişiye 4 semaver :) dahada yetmezse diğerlerinden ayrı 1 tane sen getir 5 semaver olsun :) 1 ini sen iç 4 semaveri onlar paylaşır :) herkes senin gibi çay konusunda dipsiz kuyu gibi değil :)

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Çözümü söyledim işte 40 kişiye 4 semaver :) dahada yetmezse diğerlerinden ayrı 1 tane sen getir 5 semaver olsun :) 1 ini sen iç 4 semaveri onlar paylaşır :) herkes senin gibi çay konusunda dipsiz kuyu gibi değil :)
Mantıklı 😂 bak peşin yazıyorum çayımı paylaşmam 😂😂😂 ayrıca ordan 500 kilo Roma sarısı çıksa da ben ve bayram abim 99 kilosunu alırız bilesiniz 😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Mantıklı 😂 bak peşin yazıyorum çayımı paylaşmam 😂😂😂 ayrıca ordan 500 kilo Roma sarısı çıksa da ben ve bayram abim 99 kilosunu alırız bilesiniz 😂
Diyorum ya senin niyetin fesat :) Kader ustaya 99 kilo geri kalanı grup paylaşır :)250 şer gram :) sen çay içmene devam et :)