Değerli Fikirlerinizi Rica Ediyorum. | Define işaretleri ve anlamları

Değerli Fikirlerinizi Rica Ediyorum.

aleron

Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba fotoğrafları bizzat kendim çektim fikir belirtmek isteyenlerden yorum rica ediyorum.
öncelikle alt fotoda olduğu gibi adam putum var.

L3kk3j.png

Putun baktığı yerde ne var die sorarsanız onuda fotoğrafladım alttaki fotoda
X4VV9k.jpg

putun üzerinde yani kayanın altında sağlı ve sollu olacak şekilde 16-17 tane haç işareti var bunlardan bi kaç tanesi 3 tane alt alta olacak şekilde dileri 2 tane yan yana olacak şekilde aşağda fotoda
6nggNl.jpg

WYBBD4.jpg

3orrz9.jpg

son olarak putun aşağdan fotoğrafı ve giriş kapısı olarak düşündüğüm bi çıkıntı

J2RRVn.jpg

OMYYrA.jpg

esrarengiz2828

Kullanıcı
mezarlık alanı toprak olan yerlerde yada o kayalığın üstünde mezarlık bence hemen önünde boşluk konturolu yada şişle toprak olan yerlerde kapak bakmalısın saygı vede sevgilerimle mekana hoşgeldiniz

tuncers

Kullanıcı
Ustam öncelikle hiç bir işaret mezarın uzağında olamaz ordaki haç işaretlerinin çok yakınında mezarı vardır aliminyum çubuklarla tespit yapabilirsen yap kaya mezarı ararken hiç bir türlü yanılmazlar...

maceracı37

Kullanıcı
kapı olan yer dikkatimi çekti bu kadar bariz olmamalı diye düşünüyorum ya buranın ustası kötü yada orası kapı degil normalde diger kayayla zor ayırt edilir ama burda bariz belli bakalım ustalarımız ne diyecek

aleron

Kullanıcı
Herkese yorumları için teşekkürler kapı dediğimiz yeri yaklaşık 60-70 cm açtık durum bu
z4W2r9.jpg

GzqpoV.jpg

y4yAL7.jpg

6n4l53.jpg

Kervan07

Vip Üye
öncelikle foruma hoş geldiniz..
aile mezarlık alandasınız.insan kafasının baktığı yerden ziyade,tam arkasına bakmalısınız.kapı dediğiniz yerde horasan testi uygulamışsınız gibi.orası kapı değil.burda değerli bir şey çıkmaz.çalışmaya değmez kardeş.jeneratörün benzinine değmez...kaçak kazıdan uzak durulmalı.saygılar

Üst Alt