Degerli Ustalar Resimler Hakkındaki Görüşleriniz Ve Düşünceleriniz Nelerdir | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Degerli Ustalar Resimler Hakkındaki Görüşleriniz Ve Düşünceleriniz Nelerdir

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
böyle bir yerde tek bir nokta ile bitmiş olamaz, son resimde görünen arka taraflarıda incelemenizde fayda var, ve resimleme olayına dıkkat edın. 4 açılı resım alın. makına yere yakın degıl yukardan asagı dogru cekım olsun, şüpheli yerin 2-3 metre gerısınden dogusundan batısından kuzeyınden guneyınden, böylece daah ıyı sonuclar yakalayabılırsınız.

maceracı37

Kullanıcı
böyle bir yerde tek bir nokta ile bitmiş olamaz, son resimde görünen arka taraflarıda incelemenizde fayda var, ve resimleme olayına dıkkat edın. 4 açılı resım alın. makına yere yakın degıl yukardan asagı dogru cekım olsun, şüpheli yerin 2-3 metre gerısınden dogusundan batısından kuzeyınden guneyınden, böylece daah ıyı sonuclar yakalayabılırsınız.
inş bozkurt ustam gittigimde çekmeye çalışırım bayagı geniş kayalık var bu bölgede

maceracı37

Kullanıcı

sayın ustalar burası önceki resimlerin 100 mt aşagısında bu oymayı görünen kayada buldum

maceracı37

Kullanıcı
1. ve 2. resme göre açılmış yer gibi görülüyor ama yerinde incelenmeli. Mahseni uzaklarda değil, çubukla hallede bilirsin.
zeus ustam en baştaki 3 resim aynı yer yakın ve uzak resimler en baştaki büyüm oyma mezar yada kasa benzeri birşey ama anlayamadım son 3 resim gene aynı bölgede başka bi kayada

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
yine yükleyememişsin maceracı kardeş. konu bizim gözümüzden kaçmış. bölge,mezarlık. geniş bir alanda bir çoğunu görebilirsin. sadece bir kaçı gözüne ilişmiş demekki.
bu tür uyerlerde bazı düşünceler akla gelsede ,tespit yapamıyorsan mutlaka ehil birinden destek almak gerekir. başka bir düşünce neticeye götürmez. ben sana baba bir yeri anlayabileceğin şekilde anlatayım,

babaların birisine ait. çizdiğim ok yönleri odaların uzandığı kısım. dikkat edersen başta ayni kısıma bakıyor.bunu bir kenara koyalım. solda çizdiğim kısımda alta giriş yönünün veriyor. anladığını umuyorum.

başlangıç bu kısımdan ama görüntüden tam noktası belli olmuyor. deediğim tarzda bakılmadan da gfözle anlaşılamaz. ayrıca sağ kısımda bir yakını olmalı görüntüsü var. orayıda incelemek bir şey kaybettirmez.
sağlıcakla.

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
Ustalarim ilk resimdeki büyük açılmış yer mezar için küçük değilmi ?

Üst Alt