Değerli Ustalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Değerli Ustalar

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
nezaketiniz,gönül zenginliğinizin ,güzel bir nişanı olarak yansımakta.
ALLAH yanınızda ve yardımcınız olsun. aliveli kardeşimizde sana emanet.sağlıcakla.
sa. sayın ikizceli ustam abim. tabiri caizse sizin gibi yüreği temiz abilerimle bir arada olmak çok güzel. aliveli ustanın basımızın ustunde yeri var sayın abim. Sizide bekleriz abim inşaAllah..
Allah razı olsun sızden.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
merhaba battal ustam. seni yeniden burada görmek güzel. çok özletme kendini ustam. selamlar saygılar...
merhaba sayın ustam. senide görmek güzel ustam valla kaç gündür giremiyorum ve hepinizi özledim..
ama özlememek de elde değilki.. böyle güzel abilerimiz ustalarımız kardeşlerimiz var yürekleri kalpleri tertemiz abilerimiz var.. Allah hepinizden razı olsun. saygılar

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
İftar vakti kardeşime dua ettim
Rabbim kabul buyurur inşaallah
Bu arada telefonumda geçenlerde
Bir sorun oldu tüm telefon numaraları silindi
Sana zahmet özelden yolla
Bu garip kulla dialok kurmak istiyen dostlar
Özelden numaralarını yollasın
Sonra vay efendim neden aramıyon demesin;)
Abim Allah razı olsun.. Allah senin yar ve yardımcın olsun inş.
Telden mesaj attım abi sana..

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sitemizde bulunan şu insan kalitesine çok seviniyorum maşaAllah diyelim nazar değmesin...
Kıymetli kardeşim hangimizin duaya ihtiyacı yokki hepimiz birbirimize dua edelim inşAllah..

“Bismillahirrahmanirrahim” ile dergâh-ı ulûhiyetin kapısının tokmağına dokunuyoruz. Rabbimiz yücelerden yüce! O’na sonsuz hamd u senalar olsun. Bütün mahlukatı O’nu, her lahza tesbih u takdîs ediyor. Alemlerin Rabbi Allah’a hamd olsun. Rabbimiz, bize niyâbeten, Efendimize, âl u ashabının bütününe ilmin ve malumatın adedince salat u selam eyle.

Allah’ım! Bizleri, erkeğiyle ve kadınıyla hayatın her alanında koşturan kardeşlerimizi, dostlarımızı ve sevdiklerimizi sırât-ı müstakime hidayet eyle ve orada sâbit kadem kıl! Nimet ve lütfuna nâil ettiklerinin yoluna ilet.. gazaba uğrayanların ve sapkınların yolundan uzak eyle…
Allah’ım! Her türlü hayra vesile olan dualarımıza icâbet buyurmanı, bu konuda bizlere hayal kırıklığı yaşatmamanı, bizleri huzurundan eli boş geri çevirmemeni diliyoruz... Ey merhamet edenlerin en merhametlisi “erhamü’r-Râhimîn”.. ey Celâl ve ikram Sahibi “Zü’l-celali ve’l-İkram”! Amin...

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Sitemizde bulunan şu insan kalitesine çok seviniyorum maşaAllah diyelim nazar değmesin...
Kıymetli kardeşim hangimizin duaya ihtiyacı yokki hepimiz birbirimize dua edelim inşAllah..

“Bismillahirrahmanirrahim” ile dergâh-ı ulûhiyetin kapısının tokmağına dokunuyoruz. Rabbimiz yücelerden yüce! O’na sonsuz hamd u senalar olsun. Bütün mahlukatı O’nu, her lahza tesbih u takdîs ediyor. Alemlerin Rabbi Allah’a hamd olsun. Rabbimiz, bize niyâbeten, Efendimize, âl u ashabının bütününe ilmin ve malumatın adedince salat u selam eyle.

Allah’ım! Bizleri, erkeğiyle ve kadınıyla hayatın her alanında koşturan kardeşlerimizi, dostlarımızı ve sevdiklerimizi sırât-ı müstakime hidayet eyle ve orada sâbit kadem kıl! Nimet ve lütfuna nâil ettiklerinin yoluna ilet.. gazaba uğrayanların ve sapkınların yolundan uzak eyle…
Allah’ım! Her türlü hayra vesile olan dualarımıza icâbet buyurmanı, bu konuda bizlere hayal kırıklığı yaşatmamanı, bizleri huzurundan eli boş geri çevirmemeni diliyoruz... Ey merhamet edenlerin en merhametlisi “erhamü’r-Râhimîn”.. ey Celâl ve ikram Sahibi “Zü’l-celali ve’l-İkram”! Amin...
Amin Allah razı olsun abim. Eline ağzına sağlık.

Üst Alt