Degerli Ustatlar Kaya Altı Zemın Mezar Grısı Olabılır Mı | Define işaretleri ve anlamları

Degerli Ustatlar Kaya Altı Zemın Mezar Grısı Olabılır Mı

midyatli

Kullanıcı
sevgılı dostlar bu resımlerın hepsı aynı arazıde yakın bırbırıne oyuklar ve zemın mezar gırısısı dıye dusundum yerı ozellıkle ısaretlıyorum yorumlarınızı beklıyorum

karanar

Kullanıcı
midyatlı bir geldin pir geldin maaşallah. paylaşımların çok güzel. ah bir de şu foto yüklemede aşama kaydettik mi tamam olacak :) yan bakmaktan boyun fıtığı olucam. haklısın bu mevkide zemin altı oda ve kaya mezarları olması işaret ve işçiliklerden belli başarılar diliyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

yakın ve uzak işaretlediğim yerler dediğin tür olabilecek yerler.

sonra burası. resimler konuya yeterince açıklık kazandıracak durumda değil. işaretlediğim yerleri inceleyip güzel fotolarsan yararlı olacaktır.

resimden anladığım,duvarın alt kısmı aşağı meyilli durumda olduğudur.

bu tür yerde olsa olsa ancak üstten kapatılmış yerler olabilir ,mehzen girişleri olmaz. oda mezarda olmaz.bunun içinde boşluk tespiti gerekir.varsada tadından yenmez.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
midyatlı bir geldin pir geldin maaşallah. paylaşımların çok güzel. ah bir de şu foto yüklemede aşama kaydettik mi tamam olacak :) yan bakmaktan boyun fıtığı olucam. haklısın bu mevkide zemin altı oda ve kaya mezarları olması işaret ve işçiliklerden belli başarılar diliyorum.
Sen çok yaşa Karanar usta sabah sabah ta güldürdün ya bizi :D

ECE07

Kullanıcı
midyatlı arazi resimlemeniz yeterli değil, daha çok manzaraya yönelik olmuş. Bir de buraların yeterince ziyaret edildiğini düşünürsek işimiz zor. Araziyi yeterince incelemediğinizi düşünüyorum.

midyatli

Kullanıcı
midyatlı arazi resimlemeniz yeterli değil, daha çok manzaraya yönelik olmuş. Bir de buraların yeterince ziyaret edildiğini düşünürsek işimiz zor. Araziyi yeterince incelemediğinizi düşünüyorum.
haklısınız 1 senedr basladım

midyatli

Kullanıcı
ozr daa dıkkat ederımm yarın ıcın bol sans dıleyın ark ıns fotoları paylasacmm

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
bura eski yaşam alanı burda yüksek kayalık olmalı burun vazifesi gören değerli mezarlar oradadır

Üst Alt