Denge sistemi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Denge sistemi

özgürXdaglı

Vip Üye
niyet faydalı olmak ola bilmek aga seninde niyetin bu baş tacı

şimdi diyecegim cubuk Hangi metalden olursa olsun her zaman önceligim le cubuktur ve düz cubuga ve rulmanlı cubugun tutma yerini makaron kablo koruyucu yaparsın bisiklet elçigi yaparsın illa metale deyecek diye bir şart yok önemli olan kullanmayı bilmek ve neyi nasıl tespit edecegini bilmen gerek ve hangi medeniyet nasıl mezar yaptı ve nasıl yapı yaptı bunları bilmek gerek ve hangi medeniyet hangi metali kullandı bilmek gerek bizans roma yapıları çoooook farklıdır duvar kalınlıkları ve bizans altın gümüş bakır kullandı roma bakırı kullanmadı yani cubugu alıp araziye cıkmak yetmiyor arazide bakıp görmeyi bilecen ve neyi nasıl tespit etmen gerekeni bilecen kısadan bukadar

Kader25

Admin
@BulursamKader25 ustam, peki senden rica etsek , havalarda güzelken bir video çeksen. kendini göstermeden, bileklerini ve çubuğu nasıl kullandıgını göstersen. hoş olmazmı ? tecrübemiz olur.
İnşallah ilk fırsatta.

Kendimi de göstereyim.
Sadece kel kafama bir takke takayım😁

gıral

Vip Üye
Şu çubukları nezaman bırakacaksınız merak ediyorum😊
Bizim buraların meşur bir sözü var herkesten özürdiliyerek yazıyorum yetkili ustalarımızda beyenmezse silebilir

HERŞEYE KADER DİYEMEZSİN
BAZILARI SENİN FIŞGI YEMEN

Bu çubuk işide bana öyle geliyorki define arayanların enbüyük hatası
Çok büyük tecrübe isteyen bikonuya balıklama dalıp yer açan mahcup olan morali bozulan maddi manevi bunalım geçiren arkadaşları gördükçe define işinden sovuyorum inanın
Anlatınca kulak ardı ediliyorum
Anlatmayınca sorumlu hissediyorum durup bakamıyorum

Arge olarak çalışanları ve gerçekten çubuklarla neyaptığının bilincinde olan herkesi buradan tenzih ederim

Kader25

Admin
Şu çubukları nezaman bırakacaksınız merak ediyorum😊
Bizim buraların meşur bir sözü var herkesten özürdiliyerek yazıyorum yetkili ustalarımızda beyenmezse silebilir

HERŞEYE KADER DİYEMEZSİN
BAZILARI SENİN FIŞGI YEMEN

Bu çubuk işide bana öyle geliyorki define arayanların enbüyük hatası
Çok büyük tecrübe isteyen bikonuya balıklama dalıp yer açan mahcup olan morali bozulan maddi manevi bunalım geçiren arkadaşları gördükçe define işinden sovuyorum inanın
Anlatınca kulak ardı ediliyorum
Anlatmayınca sorumlu hissediyorum durup bakamıyorum

Arge olarak çalışanları ve gerçekten çubuklarla neyaptığının bilincinde olan herkesi buradan tenzih ederim
En büyük mesele ve sorun budur zaten.
Eline çubuk alan araziye çıkıyor,
Haydi çıkıyon , kendi yerine bakıyom
Yahu kaç günlük seyisliğin var da birde gidip milletin yerlerine bakıp var diyon yok diyon.
İşte bu olmuyor.

Halbuki en zor şeydir çubukla tespit.
Çok emek ister.
Çok sabır ister.
Tecrübe ister.

Valla bende usandım da bu çubuk muhabbetinden amma hevesli olup da yola çıkanları görünce yazmak zorunda kalıyorum.
1 ay öncesine kadar internette çubuk satanların videolarını izlemeye başlayınca şalterlerim yandı.
Daha önce hiç izlememiştim.
Birisi hariç hiçbiri de çubuk tutmayı bilmiyor.
Bir alay sahtekar ve çakal milleti soyuyor.

İnşallah 4-5 temel meselerle alakalı konu açacağım ki hiç değilse bu sitelere gelip gidenler onların pençesine düşmesin.

Gerçi en yakınımdaki abim dahi benden habersiz 2000 lira vermişler bir tanıdığı ile birlikte çubuk almışlar.
Neyse.

Herşeyin karşılığı kişinin niyetine göredir.
İnşallah bizim niyetimizde de ihlas vardır.
Geriside çok önemli değildir.

Son düzenleme:

gıral

Vip Üye
En büyük mesele ve sorun budur zaten.
Eline çubuk alan araziye çıkıyor,
Haydi çıkıyon , kendi yerine bakıyom
Yahu kaç günlük seyisliğin var da birde gidip milletin yerlerine bakıp var diyon yok diyon.
İşte bu olmuyor.

Halbuki en zor şeydir çubukla tespit.
Çok emek ister.
Çok sabır ister.
Tecrübe ister.

Valla bende usandım da bu çubuk muhabbetinden amma hevesli olup da yola çıkanları görünce yazmak zorunda kalıyorum.
1 ay öncesine kadar internette çubuk satanların videolarını izlemeye başlayınca şalterlerim yandı.
Daha önce hiç izlememiştim.
Birisi hariç hiçbiri de çubuk tutmayı bilmiyor.
Bir alay sahtekar ve çakal milleti soyuyor.

İnşallah 4-5 temel meselerle alakalı konu açacağım ki hiç değilse bu sitelere gelip gidenler onların pençesine düşmesin.

Gerçi en yakınımdaki abim dahi benden habersiz 2000 lira vermişler bir tanıdığı ile birlikte çubuk almışlar.
Neyse.

Herşeyin karşılığı kişinin niyetine göredir.
İnşallah bizim niyetimizde de ihlas vardır.
Geriside çok önemli değildir.
Ustam bilgilendirmek için ayıktırmak için elinden geleni yapıyorsun Allahsenden razıolsun

Mesele bukadar yazılan çizilen sayfalarca dolusu çubuk mevzusunu okuyup yada okumayıp insanımızın inat edercesine körükörüne biumut deyip sürüklenmesi
Aldanması defalarca
Demekki bize inanmak istemiyor
Demekki hayal gücüne inanmak istiyor bile isteye