DEPREM-Geçmiş olsun inşallah... | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

DEPREM-Geçmiş olsun inşallah...

TRUVA

Admin
Hayrola üstad ? Ordaydim yeni döndüm. Ama arkadaşlarım yine ordalar.
Bu yapı denetim binası onca yıkık bina varken acele olarak niye yıkıldı. Yerinden bilgi almak istiyorum. Oradan gelen bir depremzede ile konuştum.Teyit etti. Bunun gerçek içeriğini bilmek istiyorum. Gerçekten bir film varmı.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Sizmi aradınız ? Yardım ulaşmış mi yani ?

dostum, aliveli usta kendiside depremzede dir. onuda çok yormamak lazım. şuan yeri yurdu yok. devletimiz imkanları ile günlerini geçiriyor. sen zaten bu işlerin başında olğunu söylemiştin. hele biraz gayret et sen çözersin orayı.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu yapı denetim binası onca yıkık bina varken acele olarak niye yıkıldı. Yerinden bilgi almak istiyorum. Oradan gelen bir depremzede ile konuştum.Teyit etti. Bunun gerçek içeriğini bilmek istiyorum. Gerçekten bir film varmı.
Ustam çevre bakanlığı alelacele açıklama yayınladı, üzerine diğer binanın yangın merdivenin düşme ihtimali varmış, içeri birileri giriyormuş, vs vs. Kurtarma çalışmaları yapması gereken iş makinasının neden oraya yönlendirildiğinin cevabı yok. Madem girenler vardı neden tedbir almak yerine binayı yıktınızın cevabı yok, Hasarsız bina üzerine merdiven düşebilir diye yıkılırmı sorusunun cevabı yok. Bunları yan yana koy sonuç ortaya çıkar. Üstelik binadan evrak almaya çalışanları oradaki görevliler engellemiş, onun üzerine yıkım emri gelmiş. Madem alamadık bari yok edelim demiş gücü yetenler.

burgaz

Kullanıcı
14.02.2023 saat13 haberlelinde soylediler.turk televizionlar kendi goruntuler icin baska ulkerlerden para istermisler.biz halka yardim mi,televizionlara mi yardim yapmaliyiz?(ağla)(ağla)(ağla).gecmis olsun canim turkiyem.