Dere Yatanda Kabartma Bir Ucgen Isareti Ve Oymasi | Define işaretleri ve anlamları

Dere Yatanda Kabartma Bir Ucgen Isareti Ve Oymasi

ersan

Admin
ustalarim beni buraya bir arkadas getirdi baya bir uzak bir yer benden ama tam bir bosluk bir sey alamadim suya girikte cubuklarin cekimi cok iyi burda metal olarak bos bir yer deyil.

aslan81-22

Kullanıcı
suyu başka yöne çevirip oraya öyle bakmak lazım ,suyu kestikleri-çevirdikleri bi yer vardır mutlaka,,yazın dere azalınca ve şarlaklardan önce çevirmek kolaydır

**seyyah**

Kullanıcı
evet suyün içinde olma ihtimali yüksek fakat merak ettiğim niye suyun içine gömüşler bilgisi olan usta açılasın saygılar.

burgaz

Kullanıcı
ustalarim beni buraya bir arkadas getirdi baya bir uzak bir yer benden ama tam bir bosluk bir sey alamadim suya girikte cubuklarin cekimi cok iyi burda metal olarak bos bir yer deyil.
sigara zeyrdir ersan usta.sigaralardan daha cok insan olmustur nekadar mezarlardan cikan oksitten.birak su sigarayi ustam.bu turk sigaralarini nereden buluyorsun bana soylesen de ben de onlardan kullanmak isterim(şeytan)(şeytan)(şeytan)

Kader25

Admin

@ersan ustam kusuruma bakma, fotografında işaretleme yapıp haddimizi aşmak zorunda kaldık.
Sebebi şu: Kayanın üzerinde neden KANAL açılmış. Suyun içinde kanala gerek var mı?
Yoksa başka bir mana mı var bu kanalda?
Acaba önce su yoktu, zamanla suyun yatağı mı değişti?