Dereiçi Işaretler | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Dereiçi Işaretler

Lord

Kullanıcı
Wolf Ustam ve İkizceli Ustam detaya inerek çizimlemişler. Çalışmalarınızı yasal yapınız kolay gelsin.

Çalışma yasal yapalımda o konudada tam bilgi sahibi değilim dün gece forumda raştırdım bir kaç birşey okudum müzeye mi yoksa kolluk kuvvetine mi başvurucaz o konuda tam bir bilgim yok usul açısından bilen varsa izleyeceğimiz yol hakkında bu konudada yardımcı olursa çok sevinirim. ben bu işaretlerle ilgili çalımaları yasal yapmayı düşünüyorum zaten aksi risk almaya değmez

adrenalin68

Kullanıcı
Çalışma yasal yapalımda o konudada tam bilgi sahibi değilim dün gece forumda raştırdım bir kaç birşey okudum müzeye mi yoksa kolluk kuvvetine mi başvurucaz o konuda tam bir bilgim yok usul açısından bilen varsa izleyeceğimiz yol hakkında bu konudada yardımcı olursa çok sevinirim. ben bu işaretlerle ilgili çalımaları yasal yapmayı düşünüyorum zaten aksi risk almaya değmez
gerekli tespitleri yaptıktan sonra müzeye müracat edip gerekli izni alıp alamayacağınızı anlayın

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

Lord

Kullanıcı
@BaTTaLGaZi44 Hocam üçgenin veya ters L nin sol tarafında resimlerdede görüldüü gibi bi taş var bi insan üstüne rahatca oturabiliyor. Alttaki Bunun karşıısında ne var yazdığın resme gelincede onun karşısında bir basamak taşı gibi bişey var ama tek, aşa yukarı dere yatağından 2 metre kadar yukarıda toprak zeminde ama biz ilk başta anlam vremedik o taşa o yüzden resimlemedik ama şimdi anlamı avr gibi görünüyor onuda resimlerim incelersin.. Yani bunun karşısında ne var dediğin fotoğrafın sol çaprazında Üçgen veya L işareti tam karşısındada dediğim gibi basamak taşına benzettiğimz taş var.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
@BaTTaLGaZi44 Hocam üçgenin veya ters L nin sol tarafında resimlerdede görüldüü gibi bi taş var bi insan üstüne rahatca oturabiliyor. Alttaki Bunun karşıısında ne var yazdığın resme gelincede onun karşısında bir basamak taşı gibi bişey var ama tek, aşa yukarı dere yatağından 2 metre kadar yukarıda toprak zeminde ama biz ilk başta anlam vremedik o taşa o yüzden resimlemedik ama şimdi anlamı avr gibi görünüyor onuda resimlerim incelersin.. Yani bunun karşısında ne var dediğin fotoğrafın sol çaprazında Üçgen veya L işareti tam karşısındada dediğim gibi basamak taşına benzettiğimz taş var.
ustam v işareti önemli bir işaret.. dediğin gibi zahmet olmazsa dediğim ve dediğin yerleri bir resimle..

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
alttan 10. işaret ördek gibi burada güzel bir değirmen yeri vede mezarlar var büyük yığma vede diğer şelale önemli kanal şeklindeki yerin istikametinde 50 adımkadar fazlada olabilir bir kayada işaretler vede mezar var

wolf_52

Kullanıcı
taşın en başı azını açmış aslan sureti gibi , işretlediğim yerde gerisi ...burda bir kur kafa bir de zebaniye benzeyen bir suret var yanda kötü bakan bir bayn süreti var çarplağım yer sonradan yapma gibi duryor şüpeli yer bence güzel duryorr...:)