Deri Üzerine Garip Çizimler

formuhte

Kullanıcı
12508841_10153556057644160_7801189232675220907_n.jpg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
minyatür bir resim. tamamı bu kadarmı. üste arkada görülen nedir. nereden elinize geçti sormayacağım. lakin. resime ve çizdiğim yere dikkatli bakınız.
meyilli bir arazi. üstte ,soldan sağa doğru bir sırtlama. sağa doğru kademeli bir düşük ,hatta çukurumsu ,sağa doğru devam eden bir yapıda olan yer. tepenin bir tarafı bir miktar düşük. iki kademeli diyebiliriz. biraz daha solu yer yer daha dik ve bozuk bir arazi yapısında.
bu çizim ve tarif sende bir algı oluşturduysa, yazarsın. sağlıcakla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bir konuya daha değinmek isterim.
bu bir hristiyanlıkla ilgili kitap kapağı olma ihtimalidir.
bazı incillerin kapağında eşşek resmi olur. acaba neden sorusu akla gelebilir.
hristiyanlık,bir çok dinden ve inançtan izler taşır." en çok etkilendiği,pagan inancıdır.
hz. İSA peygamberin,kudüse giderken eşşek üzerinde gittiği söylenir.,
miladdan çok önceleri ,3 pagan tarısından biri olan,dionysos,ayni hz. İSA GİBİ, ölüme eşşek üzerinde götürülerek çarmıha gerildiğine inanılır.
bu inançta eşşek, insanın ,hayvani doğasını göstertiği kabul edilir. üzerine binmekte ,bu hayvani doğaya hükmediş olarak görülürdü.
onun için bu inançtaki insanların,kullandığı bir figürdür.
anlatabildiğimi sanıyorum.
bu noktada ,bu resim,ya bir kitap sayfasında ya kapağında olabileceği gibi,
ilk yorumda yazdığım gibi,bu inancı taşıyanlar tarafından resmedilmiş,hazineye işaret eden bulgu olabilir. solda çizdiğim bir baş görünüm,ikinci ihtimali daha ağır belirtiyor gibi.

formuhte

Kullanıcı
ikinci el bir telefon alışverişinde telefonda görmüştüm bu resimleri. büyü muska işleri falan diye tahmin etmiştim resimler biraz ürkütücü duruyor :D 3-4 resim daha var bi kitap şeklinde toplanmış galiba.

Üst Alt