Dev kaplumbağa | Define işaretleri ve anlamları

Dev kaplumbağa

Farazi

Kullanıcı
S. Aleyküm değerli ustalarım ve kardeşlerim.

Aşağıda paylaştığım kaplumbağa konusunda bana yorumlarınızla yardımcı olursanız çok sevinirim. Fotoğrafı telefonla çektiğim için olacak ki yan çıkıyor. Kusura bakmayın. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

karanar

Kullanıcı
keşke telefonla da olsa daha fazla resim çekeydin kardeşim. sağını solunu her tarafını çeksen iyi olur. kaplumbağaya uzak yakın fotolar çekmelisin. böyle tek resimle olmaz ki...

Farazi

Kullanıcı
keşke telefonla da olsa daha fazla resim çekeydin kardeşim. sağını solunu her tarafını çeksen iyi olur. kaplumbağaya uzak yakın fotolar çekmelisin. böyle tek resimle olmaz ki...

Ustam bu bölgede 130 tane fotoğraf çektim. Yalnız bunun kaplumbağa olduğunu işim burada bittikten sonra farkettim. Diğer fotoğrafları yarın paylaşacağım inşAllah.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Tebrikler son zamanlarda gördüğüm en kaliteli kaplumbağa.
Ama Karanar kardeşiminde dediği gibi neden tek resim.

Farazi

Kullanıcı
Tebrikler son zamanlarda gördüğüm en kaliteli kaplumbağa.
Ama Karanar kardeşiminde dediği gibi neden tek resim.

Ustam başka bir şey arıyordum. Aradığımı bulamadım. Bende ilgimi çeken çekmeyen ne varsa fotoğrafladım. Sonrasında hava bozuldu. Hemen ayrıldım oradan. Açık arazide üzerime yıldırım düşmesinden korkuyorum. :) Kaplumbağayı fotoğraflara bakarken farkettim.

karanar

Kullanıcı
ben de katılıyorum güzel ama yan bakmaktan boynum ağrıdı :) haaa bu arada farazi kardeşim sakın ola 130 unu da yollama :) :) :)

karanar

Kullanıcı
ben kaplumbağa figürü ile pek karşılaşmadım. sitedeki yazılanlardan biliyorum kardeşim. sen ustaların yorumunu bekle bu konuda çok tecrübeli ustalar var forumda. bu arada sende siteden kaplumbağa figürünü araştır. çok değerli bilgiler var.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Kablunbağa'nın üzerindeki işaretler sana yol gösterecek ALLAH (cc) Rast getirsin

Üst Alt