Dev kaplumbağa | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Dev kaplumbağa

DRAGON-34

Kullanıcı
senin taşın tosbağa lakin olmasa bile o taşın arkasında işaretli bir kaya mevcut sanırım,, dolayısıyla o kısımları iyice araştırmalısın yanılma öyle üzerinden otları alıp toprağı biraz temizleyince pekmez tavasının içinde paralar seni beklemiyor birkaç metre derinde olmalı diye düşünüyorum ama her türlü araştır emin ol sonra yasal yoldan çalışma yap

Farazi

Kullanıcı
S. Aleyküm değerli ustalarım ve arkadaşlarım,

Yönlendirmeleriniz doğrultusunda kaplumbağa olduğunu düşündüğüm kayaya ait yeni fotoğraflar çektim. Yorumlarınız ile beni yönlendirirseniz çok sevinirim. Saygılar.

Yakın çekim

Baktığı yön

Baktığı yön yakın çekim

Güneydoğudan bakış

Kuzeybatıdan bakış

Yakın çekim

Farazi

Kullanıcı
senin taşın tosbağa lakin olmasa bile o taşın arkasında işaretli bir kaya mevcut sanırım,, dolayısıyla o kısımları iyice araştırmalısın yanılma öyle üzerinden otları alıp toprağı biraz temizleyince pekmez tavasının içinde paralar seni beklemiyor birkaç metre derinde olmalı diye düşünüyorum ama her türlü araştır emin ol sonra yasal yoldan çalışma yap

Ustam yasal prosedürü biliyorum. Gerekli tespitleri yaptıktan sonra Allah'ın izniyle ilgili makamlara başvurumu yapacağım. Kaplumbağanın işçiliğinin zor olduğunu siz kıymetli ustalarımdan öğrendim. Ama öncesinde bazı şeyleri netleştirmem gerekiyor. Sizin bahsettiğiniz pekmez tavası 2. ve 3. resimlerdeki olabilir mi? :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
heyacanla girdim ama maalesef çıkmamış. bir zahmet yenile ve o alanda ne kadar çekim yapmışsan paylaşıver.

Farazi

Kullanıcı
heyacanla girdim ama maalesef çıkmamış. bir zahmet yenile ve o alanda ne kadar çekim yapmışsan paylaşıver.

Ustam ne yazık ki tecrübesizliğim nedeniyle alakalı alakasız bir çok yeri çektim ve çektiğim yerlerin tam olarak neresi olduğunu hatırlamıyorum.

Kaplumbağaya güneyden bakış

Şapkalı kaya (kaplumbağanın batısı)

ikizceli

Kullanıcı
muhterem kardeşim,alanın bir çok kısmı ,dizayn edilerek kullanılmış .güzel olduğu kadarda güclü yerler.
ben üç noktayı paylaştım. bu noktalarda boşluk tespiti girişlerini kesin verecektir. yalnız aradığın boyutlardan çok fazla emek isteyen ,sert zeminlerde tünelli yerler. bir çok odayıda barındırır. bir kare BİR dikdörtgen bir D BURAYA NAZARAN TERCİH EDİLMESİ GEREKEN YERLERDİR. işçilikleri bir yılandanda ağır olur. sağlıcakla.

Farazi

Kullanıcı
muhterem kardeşim,alanın bir çok kısmı ,dizayn edilerek kullanılmış .güzel olduğu kadarda güclü yerler.
ben üç noktayı paylaştım. bu noktalarda boşluk tespiti girişlerini kesin verecektir. yalnız aradığın boyutlardan çok fazla emek isteyen ,sert zeminlerde tünelli yerler. bir çok odayıda barındırır. bir kare BİR dikdörtgen bir D BURAYA NAZARAN TERCİH EDİLMESİ GEREKEN YERLERDİR. işçilikleri bir yılandanda ağır olur. sağlıcakla.

Teşekkür ederim ustam.

İşaretlediğiniz yerlerden birinin yakın çekimi

ikizceli

Kullanıcı

güzel kardeşim,çizdiğim detaylar işin ciddiyetini açık veriyor değilmi. ana kayayı tepeden zemine kadar çizdiğim kanal ve kayanın sol alt kısmındaki alınmış alan ve içersindeki bulgular,odaların kayanın altına doğru uzandığını veriyor. ya önünden yada bir kademe setin altından. bunda sabit bir sistem olmaz ama iki noktanın dışında da olmaz.sağ kısım ayrı girişli olabilir.
bu bölgeyi tavsiye etmediğimi anlamış olmalısın. tünelli bir birine bağlı bir kaç oda. açık yazmamın nedeni,işin önemini ve buraya yapılacak emeğin ancak zaman kaybı olacağını anlaman içindir. sağlıcakla.

Üst Alt