Deve Olabilir Mi!!! | Define işaretleri ve anlamları

Deve Olabilir Mi!!!

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
JEZPM5.jpg
lzqnkg.jpg
PE1Xo6.jpg
OdvQBP.jpg

İlk resimde Deve Kaya ve Aşağı Hizasında görünen Asırlık Ağaç,Bu Asırlık Ağacın oraya çok güçlü çekim almış ağaca bakıncada çakılı çivileri görmüştüm,Bu son resimde baktığı yönü oluyor,Konuma katılandan Allah Razı,Katılmayandan'da Canı Sağ Olsun :D

Son düzenleme:

ECE07

Kullanıcı

Erdem ustam çekim aldığım dediğin ağacın yakınındaki işaretlediğim küçük bir alanda yanlış görmüyorsam çimenlikli küçük bir alan dikkat çekici. Bir de son resimdeki arazi yüzeyinde boşluk baktınız mı, burası sanki biraz araştırılmış gibi duruyor.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Deveye pek benzemiyor. Ama traşlanma var bir kaçta oyma var bunlar önemli. Son resimde baktığı yön derken, neyin baktığı yön kayanınmı ağacınmı?
Ağaçtaki çiviler duruyorsa çivinin başının verdiği yönmü? Çivinin başında buyutec ile görülebilen isaret haç gibi varmı? Etrafta su çeşme filan varmı? (Çokmu sordum ne:))
Bu arada çiviyle ilgili bazı psişik söylentiler var. Dokunulmaması gerektiğine dair. Bu konuda fenerli ve hititli ustalar konuya dahil olurlarsa aydınlatıcı olur
Kolay gelsin

Erdem

Vip Üye
Vip Üye

Erdem ustam çekim aldığım dediğin ağacın yakınındaki işaretlediğim küçük bir alanda yanlış görmüyorsam çimenlikli küçük bir alan dikkat çekici. Bir de son resimdeki arazi yüzeyinde boşluk baktınız mı, burası sanki biraz araştırılmış gibi duruyor.
Biraz yaklaştın Arkadaşım fakat orası değil,Oklarla gösterdiğin yer çalılık dediğimiz bir çeşit Ağaç gibi birşey,Bu açıyla ele alırsak okların sağına düşüyor,Ağaçla resimin bitiş noktasındaki yatay kaya'nın orası,Burada yol yapımı olduğundan düzlemedeki fazlalıkları buraya dökmelerinden çalışılmış görüntüsü çıkıyor,Yer bakir,Buralarda mahzen ve zeminaltı odaları çok fazla

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Deveye pek benzemiyor. Ama traşlanma var bir kaçta oyma var bunlar önemli. Son resimde baktığı yön derken, neyin baktığı yön kayanınmı ağacınmı?
Ağaçtaki çiviler duruyorsa çivinin başının verdiği yönmü? Çivinin başında buyutec ile görülebilen isaret haç gibi varmı? Etrafta su çeşme filan varmı? (Çokmu sordum ne:))
Bu arada çiviyle ilgili bazı psişik söylentiler var. Dokunulmaması gerektiğine dair. Bu konuda fenerli ve hititli ustalar konuya dahil olurlarsa aydınlatıcı olur
Kolay gelsin
2.Resime göre kayaların baktığı yön demek istedim Ustam ağzınıda sanki diğer tarafına çevirmiş 3.kayadan bahsediyorum uyuyormuş gibi,Ağaçtaki çiviler mevzusu gerçektende çetrefilli husus,bu yüzden ele almak istemiyorum,Yoksa bu resimleri çekerken çivileri detaylı bir şekilde fotolarını çekerdim

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ustam deve değil, şuan pek yazamıyorum k.bakma.. kayanın ön ve arka tarafı öneme alınmalı.
2.resime biraz daha dikkatli bakmanı tavsiye etsem İnşaAllah yanlış anlamazsın Arkadaşım,O resimde güneşi hesaba aldığım için dikkat edersen oturarak çekilmiş resim,Güneş olmasa idi o zaman bak kimsede tereddüt kalmayacak şekilde az daha noktasından çekebilirdim,Ön ve arka kısımları güzel bir düşünce Eyvallah

Erdem

Vip Üye
Vip Üye

sevgili erdem kardeşim, istikametinin önemini biliyorsun. ama onların dediği yermidir onu kimse bilemez. otların altında kalmış. eğer gidersen mahzeninide bulacağından eminim. sağlıcakla.
Ustam bu bence işaret bazında kullanılıp 3'leme yapılmış,1>AĞAÇ,2>DEVE,3=Yerini söylemiştim,Teşekkür

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Erdem ustam işin içinde çivi varsa hiç uğraşma derim üç harflilerle başetmek kolay değil ya ağacın bir iki adım önünde yada ağaçla kayanın orta yerinde olması muhtemel toprağın bir iki karış altında taşa oyma yaparlar bu oyma onların yeridir yakılması lazım denk gelirsen dokunmanı istemem ben korkarım sağlık her şeyin üstündedir mevlam hakkında hayırlı olanı nasip eylesin inşAllah...

Üst Alt