Deve Olabilir Mi!!! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Deve Olabilir Mi!!!

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem ustam işin içinde çivi varsa hiç uğraşma derim üç harflilerle başetmek kolay değil ya ağacın bir iki adım önünde yada ağaçla kayanın orta yerinde olması muhtemel toprağın bir iki karış altında taşa oyma yaparlar bu oyma onların yeridir yakılması lazım denk gelirsen dokunmanı istemem ben korkarım sağlık her şeyin üstündedir mevlam hakkında hayırlı olanı nasip eylesin inşAllah...
Ustam o kadar yer var ki sistemden dolayı açamadığım Allah'tan şükürler olsunki aç gözlü bir insan değilim, benim amacım zaten ne kadar para o kadar hayır,Günahların kefareti için bu mücadele,Rab'bim elbet izin verecek inanıyorum, açacağım yerin veya yerlerin zamanı vakti gelince ne engel kalır nede sistem,Bu Üç harflilerle uğraşacak mertebede değilim onların yaşları 2000,3000 daha fazla veya eksik ben 38 nasıl uğraşim!Mantığıma sığmaz,Yapmış olduğun dua için canı gönülden AMİNN,ALLAH (cc) dan Dilerimki Lacivert Ağabeyimin duasını kabul,kendisinden de razı olsun,Senin ve MUHAMMED Ümmeti hakkında da hayırlı olanları nasip eylesin cümlemize

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
öncelikle, bize inandığın,
giderek araştırdığın,
sonrada açık bir yürekle paylaştığın için, takdirlerimi belirtir teşekkür ederim.

son cevabi yazın, siteye üyelerimiz adına , anlayabilenler için büyük bir katkı niteliğinde. nedir bu katkılar diyenler için;

1- sitemiz ,alanında ,büyük tecrübeye haiz ustalar yumağı. ki bu ustalarımız, büyük bir ciddiyet içinde ve tecrübelerini samimiyetle üyelerimize aktaran ,çırağından ,kalfasına her biri altınla tartılmayı hak eder değerde. bu kalite,yukardan aşağı en son üyemize kadar olumlu yansımakta olup,imrenilecek bir bütünlük arz etmekte.
sevgili erdem ustam, işte burdan alınması gereken, ilk olarak,aramıza yakın bir geçmişte katılmana rağmen, bu günkü konumun ve son mesajın yazdıklarımın her üyemizce örnek alınması gereken bir yansımasıdır.
2 - hepinizin malumdurki ,gerek benden önce gerek dönemimde ,bir yerin tespitinde boşluk ve maden tespitinin önemimi çok itinalı bir şekilde paylaşmış olmamızdır. bunuda başarabilenler için şiddetle tavsiye edişimizdir.
yine son mesajın,bu sistemin bu işler ,için hayati öneme haiz olduğunun bir göstergesidir.
3- üyelerimizin ,ustalarımızın yorumları ışığında konularına yeterince sahip çıkmalarıdır.
bu yorumunuz buna da çok güzel bir örnek teşkil ediyor.
filan usta şöyle yorum yaptı ama acaba ,düşüncesine kapılmadan,son iki şıkka önem vermelerini bütün üyelerimizden bilhassa istiyorum.
sağlıcakla kalınız ALLAH a emanet olunuz.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
deveyle alakası yok ama alan araştırmaya muzayit olup kayda değer bir yer...
Deveyle alakası olmadığı anlaşılmış olmakla beraber araştırmaya deydiğini ve bilinmeyen daha çok gizemi çevresinde barındırdığını düşünüyorum ve tesbitinize yürekten katılıyorum

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
öncelikle, bize inandığın,
giderek araştırdığın,
sonrada açık bir yürekle paylaştığın için, takdirlerimi belirtir teşekkür ederim.

son cevabi yazın, siteye üyelerimiz adına , anlayabilenler için büyük bir katkı niteliğinde. nedir bu katkılar diyenler için;

1- sitemiz ,alanında ,büyük tecrübeye haiz ustalar yumağı. ki bu ustalarımız, büyük bir ciddiyet içinde ve tecrübelerini samimiyetle üyelerimize aktaran ,çırağından ,kalfasına her biri altınla tartılmayı hak eder değerde. bu kalite,yukardan aşağı en son üyemize kadar olumlu yansımakta olup,imrenilecek bir bütünlük arz etmekte.
sevgili erdem ustam, işte burdan alınması gereken, ilk olarak,aramıza yakın bir geçmişte katılmana rağmen, bu günkü konumun ve son mesajın yazdıklarımın her üyemizce örnek alınması gereken bir yansımasıdır.
2 - hepinizin malumdurki ,gerek benden önce gerek dönemimde ,bir yerin tespitinde boşluk ve maden tespitinin önemimi çok itinalı bir şekilde paylaşmış olmamızdır. bunuda başarabilenler için şiddetle tavsiye edişimizdir.
yine son mesajın,bu sistemin bu işler ,için hayati öneme haiz olduğunun bir göstergesidir.
3- üyelerimizin ,ustalarımızın yorumları ışığında konularına yeterince sahip çıkmalarıdır.
bu yorumunuz buna da çok güzel bir örnek teşkil ediyor.
filan usta şöyle yorum yaptı ama acaba ,düşüncesine kapılmadan,son iki şıkka önem vermelerini bütün üyelerimizden bilhassa istiyorum.
sağlıcakla kalınız ALLAH a emanet olunuz.
Ustam konum un çözülmesi ve benzer konulara aydınlık olabilmesi açısından araştırılması gerektiği aşikardı ve hamd olsun ki hayal kırıklığına uğramadım,Emeği geçen her Ağabey,Arkadaş ve Ustalarımdan ALLAH TEALA Razı Olsun

Üst Alt