Deve

zemigal

Kullanıcı

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Deven güzelde sevgili kardeşim resimler yetersiz.
Biraz uzaktan bir kaç açıdan yeniden çekki deve yürüyomu oturuyomu sırtında yük varmı yokmu anlayalım. Belki anlayan çıkar ben anlayamadım.
Bi tiyo vereyim baktığı yöndeki kayalık yere gidip işaret arayabilirsin. Haç oyma vb.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
komana kardeşim gereğini yazmış.sağ olsun. ilave yapmam gerekirse;
işçiliği ağırdır ama yer değer kalitede. senden kaliteli resimler bekliyoruz.baktığı karşı alan dahil.

zifiri karanlıkta yol bulma gibi ama bu kısımdada odası olmalı. net resim net yorum. anlaştığımızı umarım.

osi

Kullanıcı
herkezın dedıgı gıbı ne kadar cok resım okadar yorum olur etrafını ve bakdıgı karsı tarafın kayalık olan yerın resımlerı onemlı

selçuk1

Kullanıcı
altına inmek en zor iştir devede girişi kendi bakarak gösterir baktığı yöndeki kayanın altındaki kapağı açtınmı doldurma toprak parasına kadar götürür seni

karanar

Kullanıcı
bende komana 2 kardeşime katılıyorum ancak zaten selçuk1 ustamın paylaşımıylada örtüşüyor. yani parası devenin altında fakat girişi baktığı yönde. tabi deve oturuyorsa. saygılar.

zemigal

Kullanıcı
Degerli yorumlariniz icin tesekkurler ustalarim deve oturuyor daha net fotograflar cekip bu gonderi altinda paylasacagim..