Dikdortgen Ve Kanal | Define işaretleri ve anlamları

Dikdortgen Ve Kanal

burgaz

Kullanıcı
Buyurun ustalar buyuk bir isaret.Bu yerden resimler cok.Sadece gorterin hangi yonden.
bunlar arka taraftan
bu da yonu
Bunlar niye yapilmis Ustalar?

star50

Kullanıcı
slm burgaz dostum herhalde sende bulgaristansın tahminim sana oncelikle koly gelsın sunuda soyluyeyım ustanın bırıde yanın memleketinde zaten cok bılgılı bi ustan var senin usta cozer bunları yakınsan hele gumusleri var ya beni olduruyor bende calısmıyor nedense kolay gele dostum

star50

Kullanıcı
isaretinde cok guzel duruyor yorum at dersen kolay gelsın derım sadece elımden gelen bu

M.Yavuz

Kullanıcı
burgaz usta,arazinin eğim tarafı neresi? resim üstünde gösterirmisin? unutma ki,mezar girişleri her zaman "su" dan korunan taraftadır.;)

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ağır işçilikli kaya mezarı veya mezarları var. Alan aynı zamanda dini ayinlerin yapılıp adak kesilen bir yere benziyor. Bu ihtimal ve işçilikteki kalite göz önünde bulundurulursa yatan veya yatanların statüsü yüksek birileri olduğunu söyleyebiliriz. Bulgaristan ı bilmem ama Türkiye de bu tip yerlere kazı izni verilmez.
Şimdi bu resimlere bakarak giriş şurdan burdan demek yanıltıcı olur. Bu sorunun üstesinden gelmen için boşluk tespiti yapman en doğrusu olur.
Kolay gelsin

Üst Alt