Dikdortgen Ve Kanal | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Dikdortgen Ve Kanal

burgaz

Kullanıcı
Ağır işçilikli kaya mezarı veya mezarları var. Alan aynı zamanda dini ayinlerin yapılıp adak kesilen bir yere benziyor. Bu ihtimal ve işçilikteki kalite göz önünde bulundurulursa yatan veya yatanların statüsü yüksek birileri olduğunu söyleyebiliriz. Bulgaristan ı bilmem ama Türkiye de bu tip yerlere kazı izni verilmez.
Şimdi bu resimlere bakarak giriş şurdan burdan demek yanıltıcı olur. Bu sorunun üstesinden gelmen için boşluk tespiti yapman en doğrusu olur.
Kolay gelsin
tesekurler ustam,burada LIZIMAHin buyuk oglunun mezari.Para var ama bencekte kutsaldir.ozaman niye koydun resimleri sorucaksaniz cevabim.Siz dediniz bir resime yorum yapmayacaksiniz,sizin dikkatinizi cekmek icin bol resim koydum.BEGENDINIZMI bol resimleri,simdi butun BULGARISTAN BU MEZARI ARAYACAKTIR.MEZARIN YERINI BEN BILIOYRUM,AMA DAHA ACMADIM VE ACMAYACAGIM.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Düşüncelerin için teşekkür ederim. Evet mezar kime ve hangi inanca ait olursa olsun kutsaldır. Sonuçta yaradanımız TEK. Bu tip tarihi öneme haiz yerlerin sadece ilmi çalışmalar ve bilim adına araştırılması gerekiyor. Bizimkisi balık tut ve bırak misali.
Allah a emanet ol

Üst Alt