Dirgen Mi? Anlami Ne? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Dirgen Mi? Anlami Ne?

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Olimpos un 12 tanrısı
Biride Poseidon
Yunan mitolojisinde denizler tanrısı ve simgesi elinden hiç düşürmedigi dirgeni
Mezar sahibi belliki kendine tanrı olarak Poseidon u seçmiş. Ve asil biri olduğunu anlatmış.
Mezar odasını bulmak zor bunun için tecrübe ce aynı zamanda teknolojik destek gerekiyor.
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yoksul

Kullanıcı
bu işreti arkolok bir arkadaş değirmenci gömüsü demişti iki yerde malı olurmuş bir tanesi oluğun altında diğeri ise değirmenin yanında küçük düzlükte olurmuş bilmem nekadar doğrudur

yoksul

Kullanıcı
ustam deymenci gumu isareti buralarda hic duydun varmi eski deymenm yeri olsun .yasa guneyindse kaya mezar odasi aramalisin ve o kaya mezar odasinda ,,kupek isareti olmali yatar vaziyete eyer bunu bulabilirsenm bitki noktadasin
ersan ustam bana da değirmenci gömüsü dediler bu konuyu biraz açarmısın sana zahmet olayı değirmen yanında mı yoksa işretin yakınında mı aranmalı .Bu konuyu benim oğlan açmış onun için ilgileniyorum yanılmayalım

Servet56

Kullanıcı
Isaret budur bilgisi olan bi abimiz yokmu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191202-202834.png
    Screenshot_20191202-202834.png
    746.5 KB · Görüntüleme: 12

feylezof

Kullanıcı
Ustam madem değirmen varmış, biraz değien etrafında dolan, değirmenin seviyesinden yüksek bir şekilde 3*4 veya 4*5 mt ebatlarında bir düzlük muhtemelen bir tarafı büyükçe bir kayaya dayalı olacak, o düzlüğü bir yokla, sonra derenin aşağısı yukarısı çağlayanları bir yokla resimle bakarız gerisine yavaş yavaş. Nasibiniz bol olsun.

gıral

Vip Üye
Patika yol dere biüçleme bul
birleşim yerini resimle
Nasibiniz bololsun

Servet56

Kullanıcı
Burdan fazla resim veya yazismayi beceremiyorum video nasil atilyor buraya

Servet56

Kullanıcı
Ustam madem değirmen varmış, biraz değien etrafında dolan, değirmenin seviyesinden yüksek bir şekilde 3*4 veya 4*5 mt ebatlarında bir düzlük muhtemelen bir tarafı büyükçe bir kayaya dayalı olacak, o düzlüğü bir yokla, sonra derenin aşağısı yukarısı çağlayanları bir yokla resimle bakarız gerisine yavaş yavaş. Nasibiniz bol olsun.

Üst Alt