Doğal Mı Yapay Mı | Define işaretleri ve anlamları

Doğal Mı Yapay Mı

hasanbahce

Kullanıcı

gıral

Vip Üye
Doğal değil burada değerli bi mezar var kaya yatanbi köpek

hasanbahce

Kullanıcı
yukarıdaki kayanın kesik tarafı bu tekne şeklindeki kayaya bakıyor. Köpek şeklinde olan kaya tekneye göre biraz yüksekte

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli kardeşim,resimlemen maalesef çok yetersiz olmuş. değerine uygun foto alamamışsın.
kayalar bir kaç noktaya işaret ediyor.birinci resimdeki kafanın kulağının biri diğerinden uzun,burnun üzerinde ters V veya M betimlemesi mevcut.başın ön ve ön çaprazlarında boşluk ve değerli tespiti gerekir.
diğerinde uzun olan kısım istikameti araştırılmalı. biraz açığa gider. ayrıca sanki bir tümülüs veya yığma verir gibi. oda reme bakarak önünde durulduğunda arkaya gelmeli.
kısaca geniş çaplı araziyi gözlemlemek ve tespit yapmak gerekir.yeterli tecrübeye haiz değilsen ,yardım almalısın. ALLAHa emanet olunuz.

hasanbahce

Kullanıcı
değerli kardeşim,resimlemen maalesef çok yetersiz olmuş. değerine uygun foto alamamışsın.
kayalar bir kaç noktaya işaret ediyor.birinci resimdeki kafanın kulağının biri diğerinden uzun,burnun üzerinde ters V veya M betimlemesi mevcut.başın ön ve ön çaprazlarında boşluk ve değerli tespiti gerekir.
diğerinde uzun olan kısım istikameti araştırılmalı. biraz açığa gider. ayrıca sanki bir tümülüs veya yığma verir gibi. oda reme bakarak önünde durulduğunda arkaya gelmeli.
kısaca geniş çaplı araziyi gözlemlemek ve tespit yapmak gerekir.yeterli tecrübeye haiz değilsen ,yardım almalısın. ALLAHa emanet olunuz.
Evvela ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ben köpek şeklindeki kaya ile tekne şeklindeki kaya arasında bir bağıntı olduğunu düşündüm. Teknenin önden ve yandan da görüntüleri:

gıral

Vip Üye
Usta senbu tekneyi dahaönce bize gösterdinmi bensanki görmüş gibiyim hatta yorumdamı yaptım altınabak diye benmi yanlış hatırlıyorum ayrıca ikizceli abimizin tecrübesine kulakver kolaygelsin

Kader25

Admin
Hasan Kardaşım,
aman bu işlerde kesinlikle şartlanma yapma, yoksa gözünün önündekini göremezsin.
Hep aklın şartlandığın noktalarda kalır. Resimlemelerini artır. çevreyi daha rahat görünür hale getir.
Ne kadar çok yorum yapılırsa o kadar hedefe yaklaşırsın.
Kolay Gelsin.

hasanbahce

Kullanıcı
Hasan Kardaşım,
aman bu işlerde kesinlikle şartlanma yapma, yoksa gözünün önündekini göremezsin.

Hep aklın şartlandığın noktalarda kalır. Resimlemelerini artır. çevreyi daha rahat görünür hale getir.
Kolay Gelsin.
Hasan Kardaşım,
Kolay Gelsin.
Evet haklısın. Düşündüklerini, bildiklerini sil baştan elden geçirmek zorunda kalabiliyorsun.Sabır da önemli.