Doğalmı Fosil Mi Oavcı266 Adlı Kullanıcıya Ait

Bozkurt33

Kullanıcı
Mirkut.ustam selamlar bu konuları fazla kimseyle paylasamiyoruz.yasal olmayan birşey yapma derdinde değiliz zaten hocam .bir kac kişide orası biraz zor falan dedi. ne küçüğü ustam burası bana da devlete de full çeker.ama aa anlatmak istedigimi anladınız sanırım.konu tılsım

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mirkut

Vip Üye
Ustam yuzeydeki mezarlardan bahsettim ben. Zor yer demissiniz ALLAH c.c yardimciniz olsun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

işaretlerin verdiği yeri maalesef göremedik. yapman gereken,ok yönlerinde bir kaç m. içinde boşluk testipi ile belirlemendir.

Bozkurt33

Kullanıcı
Hocam pirinç cubuklarla kayanın ustunden tespit yaptık direk altını gösteriyor kayanın.

Bozkurt33

Kullanıcı
Boşluk tespit edemiyoruz.heralde kullanamıyoruz.hocam elbet bir girişi mutlaka vardır.amaaaa

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı

işaretlerin verdiği yeri maalesef göremedik. yapman gereken,ok yönlerinde bir kaç m. içinde boşluk testipi ile belirlemendir.

ikizceli ustamizin gosterdigi sekilde altina bakin fakat derin olabilir bir cok yerde 5 mtrede cikti ayrica yakinlarda buyuk dikili tas varmi birde yakininda kuyu

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Hocam pirinç cubuklarla kayanın ustunden tespit yaptık direk altını gösteriyor kayanın.

BABACONDA ustamızın dediği gibi ,derindir ve girişi kayanın açığındandir. çubuklarla tünel başlangıcını bulmaya çalışın.
gözlerin baktığı istikameti çubuklarla mutlaka kontrol edin.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Boşluk tespit edemiyoruz.heralde kullanamıyoruz.hocam elbet bir girişi mutlaka vardır.amaaaa

bozkurt kardeşim ustaların yorumlarını dıkkatlı okuyup yıne dıkkatlı cevap vermen gerekır.
mesela ikizceli usta sormuş bu kaya karşıdakı yuvarlak ıcıne aldıgım yeremı bakıyor sen hayır demıssın, daha sonrakı yorumunda ise cızdıgınız yer işaretli kayaya doğru bakıyor demıssın.bunlar aynı şey.

pirinç cubuk ile boşluk bulduk demıssın,
boşluk bulamıyoruz anlamıyoruz demıssın.

yorumlarında art nıyet aramıyor heycan veya yanlış ifadeden kaynaklı oldugunu umuyorum, doğru sonuca ulaşmak ıcın dikkatlı yanıtlar vermelısın.

selametle inş.

Bozkurt33

Kullanıcı
bozkurt kardeşim ustaların yorumlarını dıkkatlı okuyup yıne dıkkatlı cevap vermen gerekır.
mesela ikizceli usta sormuş bu kaya karşıdakı yuvarlak ıcıne aldıgım yeremı bakıyor sen hayır demıssın, daha sonrakı yorumunda ise cızdıgınız yer işaretli kayaya doğru bakıyor demıssın.bunlar aynı şey.

pirinç cubuk ile boşluk bulduk demıssın,
boşluk bulamıyoruz anlamıyoruz demıssın.

yorumlarında art nıyet aramıyor heycan veya yanlış ifadeden kaynaklı oldugunu umuyorum, doğru sonuca ulaşmak ıcın dikkatlı yanıtlar vermelısın.

selametle inş.
Arkadaşım yanlış anlamış olabilirim.ben gözün baktığı yer olarak anladim.kaya sarı işaretli bölgeyi görüyor.3 tane kaya var burda.en büyük ve tek işaretli olan bu.hepsi sarı ile çizilmiş olan yeri görüyor.birşeyler olabilir diye dikkatimi çekti.fazlada bilgim yok arkadaşım.amatör veya acemi görün ustalarim.bu hatam varsa üzgünüm.yıllardır cubuk kullanan biri değiliz.ondan bundan duydugumuz bilgilerle.yapmaya çalışıyoruz.bu alanda cubuk kullandık ama bisiy cikmadi.kayanin ustune ciktim..kayanın altını gösteriyor.diğer taraflarda bi sonuç vermedi.ona şaşırıyorum.bende.kaya 3 5 kişi ile oynatilacak birşey değil.motorlu çalışan makinelerle denedik.makine bozuldu.harbi zor.