Dogalmi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Dogalmi

Emirhan 12345

Kullanıcı
Arkadasim Merhaba,
Yukarida bahsettigim ayin alanlari ve yonetici mezarlari yakinindaymis.

Bu tur yerler amatorlere yani bizlere uygun degil. Yapacagimiz cok sey yok malesef. Zira tonlarca hafriyat var.

Benim acimdan ilave fotografa gerek yok.
Sana kral mezarini isaretleyeyeyim tespitini sen yap. Islemi yapmak ise imkansiza yakin. Kazma-kurek isi degildir bu tur yerler.
Bu kayaligin toprakla birlesen yerinden 8-12 metre kadar inip giris tunelini bulacaksin. Tunelden sonra 3X3x2 bir oda odadan kisa bir tunel ve beyin mezar odasi. Elbette tuneller ciddi tuzakli.
Ekli dosyayı görüntüle 25287
Velhasil.iş cok mesakkatli.
Sistemi bilen adam da lazim.
Bu adamlarin sayisi ise 3-5 kisi var yok.
Benim bilgim ise binin biri.
Dedektorle daha once isatetledigim yerlere ve her kayaya tutun. Belki nasibiniz duruyordur.
Yardımınız için teşekkür ederim ben dedektörlere gidip kolay yerleri halletmeye çalışırım tekrardan teşekkür ederim

TRUVA

Admin
Sana söylediğim iki noktayı mavi daire içine aldım. Yakındaki alana makina tut. Incele resimle. Esas ana nokta uzakta olan yer oradaki kayalığı yakından resimler istiyorum.o kayalıktan detaylı resim ekle .Orada kapatılmış bir yer olacak.

Ekli dosyalar

• 20230812_004653.jpg
    20230812_004653.jpg
    428.7 KB · Görüntüleme: 8

Kader25

Admin
Isarwtledigim yerdeki kayalarin icinde rengi digerlerunden farkli kreme yakin kayayi bul. Duruyorsa kayayi kaldir. Yarim metre derine in dedektör tut. Sinyal biraz zayif gelir. Kupun ustunde yassi kaya vardir.

Screenshot_20230812_022742_Chrome.jpg
Beyaz okun sagindan soluna bu orta alan tektek icinde uygundur. Illa birseylere denk gelirsiniz.

Fotografin en altindaki kayalara da dedektor tutun.

Figurun kendisine de ve alt tabanligindaki kayalara da tutun.

Allah cc aizi buradan riziklandirsin insallah.

Bu alan ve devami pagan donemidir. Paganda ekseriyet kaya icindedir. Bu nedenle her kaya ve kayalik onemlidir. Kasasi boldur.

Emirhan 12345

Kullanıcı
Sana söylediğim iki noktayı mavi daire içine aldım. Yakındaki alana makina tut. Incele resimle. Esas ana nokta uzakta olan yer oradaki kayalığı yakından resimler istiyorum.o kayalıktan detaylı resim ekle .Orada kapatılmış bir yer olacak.
Tamamdır teşekkürler