Dogru Yoldamıyız | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Dogru Yoldamıyız

Mirkut

Vip Üye
ustam gırıs kac m uzaga atar tastan ve ısaretledıgın kare mucde yerımıı derınlık ne der gırıste mahsen derınmı sence
Kardesim kac metredesiniz suan cubukla metre aldinizmi metre almazsaniz sizi habire asagi ceker cok zorlanirsiniz. Yilanin kafasi yoktu dediniz yilan oymamiydi kafa tarafi oyuk gibi kayanin dibinemi vuruyordu yada carpi olan yere baktinizmi carpi olan tas ozenle yapilmamis acilen yapimis gibi birkac kisi bu tasi kaldirabilirmi. Carpi isaretinin yaninda bask isaret varmi yda hac isareti. Ben olsaydim yilanin altina degilde carpi oln yerde cevreyi iyice inceledikten sonra carpinin altina bakardim tabi baskabir yone atmiyorsa tahminimce fazla derinde degil eger oda vermemisse vermissede fazla yorcaga benzemiyor. Allah c.c. yardimciniz olsun

yoksul

Kullanıcı
eğer yılan dediğin gerçekse bu az kaldığın manasındadır zehir var demek hem yılan dediğinin yanından toprak zaten seni götürmesi gerekir açtığınız çukur genişse direk aşağı sinyal veren bir makia bulmaya çalışıp kontrol edebilirsin birçok makina öyle dar çukur içlerinde yansıma yapıyor çekim vermiyor

Üst Alt