Dolandırılmayın | Define işaretleri ve anlamları

Dolandırılmayın

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu gün youtube da bir videoya denk geldim. Videoyu çeken kişi aslında grafik tasarımcı bildiğim kadarıyla. Bu aralar Facebook ta çok fazla TPAO, BOTAŞi BAYKAR gibi büyük işletmelere ortak olma vaadiyle yapılan dolandırıcılık reklamlarına denk geliyorum. Çok güzel bir video çekmiş arkadaş. Buna benzer kredi kartı aidatı iade edilecek diyen versiyonları da var. Kolay para fare kapanında olur diyerek sizleri video ile başbaşa bırakayım. 2 örneğini bırakıyorum facebook reklamlarının.ddd.png
g.png

Ekli dosyalar

• 1722027694975.png
    1722027694975.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 1
  • 5.png
    5.png
    190.6 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:

balkaya34

Kullanıcı
Beni ancak çay ile kandirabilirler.
Para tekliflerine kapalıyım.
Emel Sayın (ilkokul aşkim. Yunanla evlenince aşk kalmadi) söylese bile inanmam.
Para ile işim olmaz. 😀😃🙂🙃😊
@Kader25 usdadım , Bak sırayla söyleyim, hangisini secersen , SIRTINI YALAYAN ÖKÜZ, diger iki oküz, SOL AYAK.ILERI SAG ayak geri, NALBANT alanı, Suyu ayakda içilen çeşme, ATMA TAŞ KÖPRÜ, DEGIRMENLER,
Çayı hangisinde içmek isdersen buyur, Ya usda mesela antalyaya degilde Balkaya nın misafiri ol ,Çayı burda demleyelim, Ne dersin?

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@Kader25 usdadım , Bak sırayla söyleyim, hangisini secersen , SIRTINI YALAYAN ÖKÜZ, diger iki oküz, SOL AYAK.ILERI SAG ayak geri, NALBANT alanı, Suyu ayakda içilen çeşme, ATMA TAŞ KÖPRÜ, DEGIRMENLER,
Çayı hangisinde içmek isdersen buyur, Ya usda mesela antalyaya degilde Balkaya nın misafiri ol ,Çayı burda demleyelim, Ne dersin?
Sanırım @Kader25 r ustaya bir subliminal mesaj var :)

Kader25

Admin
Çay dedin mi akan sular durur.
Çay daveti red olunmaz.
İnşallah geleceğiz abim.
Közde, emaye çaydanlıkta, yandan vuran ateşle iyi bir çay demleyeceğiz.