Domuz Işareti Yardım

tutsak

Kullanıcı
kolay gelsin yardımcı olabilirmisiniz.

domuz zirvede ve kuru şelaleye bakıyor
a>

tutsak

Kullanıcı
yandaki kesik orjinal sonradan değil boynunda boydan boya halka var

A21MEDLi

Admin
Domuza banzetemedim fakat anlatacağım araziyi teyitlersen yardımcı olabilirim.
şelalenin bi yakası uzunca kayalıktır diğer yakası çok kısa kayalıkmıdır?
ve bu kısa kayalık 70-80 açıyla bi iniştir.şelalenin diğer yakasındaki uzuncadır.bir insan aşağıdan rahatlıkla şelalenin başına ulaşabilir.fakat kısa kısmından şelalenin başına ulaşmak imkansızdır.
şelalenin başında durduğunda saı ve solu kayalık veya toprak olabilir... anlattığım gibimi?
aşağıdan şelaleye doğru bakarsan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın..

tutsak

Kullanıcı
hocam bire bir tarif ettiniz
şelalenin başında durduğum zaman sağı solu kayalık sağ tarafı uzunca kayalık işaretin arka tarafı uçurum. domuzun boynu boydan boya kesik halka gözlerinden ayrı 3 tane daha göz şeklinde murç ile yapılmış delik var

cantar

Vip Üye
ben balık desem sadece o kadar kuru dereye baktığı yer ve o taşın üzerinden 4 yönün fotoğrafı lütfen

A21MEDLi

Admin
hocam bire bir tarif ettiniz
şelalenin başında durduğum zaman sağı solu kayalık sağ tarafı uzunca kayalık işaretin arka tarafı uçurum. domuzun boynu boydan boya kesik halka gözlerinden ayrı 3 tane daha göz şeklinde murç ile yapılmış delik var
şelalenin uzun kayalık tarafında 7m. veya yaklaşık 20-30 m de ucuruma yakın bir yerde,fazla yüksek olmayan üstü düz taş yığma veya tepecik var.orasıyla ilgilen.

A21MEDLi

Admin
verdiğim mesafe tutmazsa anlattığım yeri bu şekildede bulabilirsin...
bu uzunca kayalığın üstünden değilde alt kısımında gezindiğinde kayalığın bir yeri kemere benziyor yanii kapalı mağara ağzı gibidir.yağmur yağdığında insanlar altına girip ıslanmazlar.bu anlattığım taş yığma veya tepecik tamda bu kapalı mağara ağzının tam üstüne denk geliyor.