Dowsing Rods L Çubuklar Içerikleri Pinpointer Ayar | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Dowsing Rods L Çubuklar Içerikleri Pinpointer Ayar

A21MEDLi

Admin
Ustam MHz dedim ben. 600-700 ve 900 frekanslar hz cinsinden değil mi?

Birde anten analizörleri var. Uydu anteni ayarlamak için sinyal bulucu. Acaba bu alet alıcı olduğu için bunu çubuğa monte etsek nasıl olur sence ?

ustam eger sendeki sinyal jenaratörü hz cinsinden 1000-10000 lere kadar artabilirse sıkıntı olmaz.
yanlız bu uydu bulucu ilgili sorun,beni aşar.bu fikrini hakan ustaya sor,haa hakan usta demişken kendisininde alan tarama yaptıını duydum,o konuda fikrin varmı?

metin77

Kullanıcı
ustam eger sendeki sinyal jenaratörü hz cinsinden 1000-10000 lere kadar artabilirse sıkıntı olmaz.
yanlız bu uydu bulucu ilgili sorun,beni aşar.bu fikrini hakan ustaya sor,haa hakan usta demişken kendisininde alan tarama yaptıını duydum,o konuda fikrin varmı?

Uydu bulucu ile bir tümülüsün üzerine çıkıp hangi sinyali bozduğunu araştırmak istiyorum. Radyo Fm sinyali ile bulanlar varmış ve hedefin üzerinde çok güzültülü bir ses çıkarıyormuş radyo. bunun üzerine bu aletle uğraşma hecayanını yaşıyorum.

Hakan ustayı tanımıyorum ilk kez senden duydum. adını tam verirsen bir araştırayım bakalım nasıl birşey yapıyor

yörük

Kullanıcı
S.a Sevgili dostlar birde şöyle bi olay var birazda bu olayın üstüne gitmek gerek diye düşünüyorum.Şimdi konumuz altın.Bu düşürülmüş toprak üstündede olabilir.Veya 5-10cm toprak içindedeveya 1-2m dede.Veya saklanmış olabilir toprak içine bakır şarkaç içine veya küp içine veya deri içine yani herhangi bi şey içine .Eskiler genelde öyle yapmış.Şimdi gelelim işin can alıcı noktasına.Elbetteki her metalin kendine has bir frekansı var.Birde bu frekans yakın.başka bi metalle yan yana gelince veya iç içe veya üst üste al sana frekans çorbası.içinden altını nasıl çekip alacağız,tesbit edeceğiz.Yolu varmı? Var. Şimdi her metal frekansı altında dahil kuzeye doğru bir salınım yaparmı ,yapar.Bunu bir yere gömdüğünüz veya toprak üstüne bıraktığınız bi metalin önünden kuzeyini batıdan doğuya doğru düz bi şekilde antenlerle keserek metalin önünden 3-5m veya 40-50m farketmez geçin.Genelde antenler tam metalin kuzeyine geldiğinde her iki antende sol tarafa doğru itilecektir.Orayı işaretleyin.Sonra metale doğru 2-3m uzaktan tekrar 1-2m geriden kuzeyi kesin .Tam kuzeye geldiğinizde aynı tepkiyi yine alacaksınız.1. tepki ile 2.tepki arasındaki düzlem sizin yolunuz olacak .1. işaret aldığınız yer ile 2.işaret aldınız yer arasında düz bi çizgi çekin gözünüzle işte o çizgi dümdüz metalin bulunduğu yeri gösterir..İsterse çeyreklik bi altın 1-2m derinde olsun kesin tesbit edersiniz,hiç affı yok:).Bu sadece altın için değil tüm metaller vede bazı mineraller için.Mineral olayını ilk tepki aldığınız yerde çözüme ulaştırabilirsiniz mineral kendini yapacağınız bir kaç testle daha üstüne gitmeden belli eder halledebilirsiniz.Hele bunu bi deneyin sonra kap kacak içindeki altın nasıl ayırt edilir onuda konuşur tartışırız.Selam ile kalın.

alitas

Kullanıcı
Eminmisin yörük kardeş sanki bu ışte bi terslik var !.

LG-H502 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi