Dualarınıza Ihtiyacım Var.. | Define işaretleri ve anlamları

Dualarınıza Ihtiyacım Var..

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam dualarımız seninle inşallah en kısa zamanda anjiyo olursun vede tıknıklık çıkmaz zor iş (Allah1 c.c)yardımcın olsun kısa zamanda iyileşmen dileği ile amiin

Kader25

Admin
Geçmiş olsun Allah cc şifa ihsan eylesin ustam.

Hastaneden çıktıktan sonra, araziye vuruyorsun kendini ALIÇ topluyorsun. Eylül sonu ekim ortası alıçlar olgunlaşır.
Bu alıçlardan SİRKE yapıyorsun, internette nasıl yapıldığı mevcut. Prof. Saraçoğlunun tarifi iyidir.
Hergün içiyorsun, biiznillah bir daha damarlar tıkanmıyor. Aman bu sirkeyi ihmal etme.
Hekim kim? Başından geçen demişler. Tecrübe edilmiştir.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Geçmiş olsun Allah cc şifa ihsan eylesin ustam.

Hastaneden çıktıktan sonra, araziye vuruyorsun kendini ALIÇ topluyorsun. Eylül sonu ekim ortası alıçlar olgunlaşır.
Bu alıçlardan SİRKE yapıyorsun, internette nasıl yapıldığı mevcut. Prof. Saraçoğlunun tarifi iyidir.
Hergün içiyorsun, biiznillah bir daha damarlar tıkanmıyor. Aman bu sirkeyi ihmal etme.
Hekim kim? Başından geçen demişler. Tecrübe edilmiştir.
bi ufak mağranın içinde bizim arkadaşlar biraz çalışma yapmıştı ve içleri alıç dolu küpler bulmuşlardı ta o zamndan bunu yapıyolarmış hatta bazılarıda ahlat üğütmesi varmış o zaman ekmeği ahlattan yapıyolarmış emeğine sağlık ustam(beğendim)ustama yarar inşallah

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Ustam hiç korkma yirmi dakika sonra rektefiye olmuş şekilde yeniden hayata devam edeceksin, benim iki yıl kadar oldu ama yürüyüş dağ tepe bayır ve güzel çeşmelerden kana kana bol su içmelisin. İlaçlarını ihmal etme, kontrollerini ihmal etme acil şifalar.
Not Bilmem azda olsa moral verebildim mi?
Sıkıntı yapma moral gerekiyor dua ile...

Moderatör tarafında düzenlendi: