Eğer Doğal Değilse? | Define işaretleri ve anlamları

Eğer Doğal Değilse?

smhylmz88

Kullanıcı
Eğer doğal değil ise küçük bir oymanın içinde bir oyma daha var, yorumlarsanız sevinirim.. Teşekkürler..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
semih kardeş ,telf nun şarzımı bitti de iki resim. böyle bir yere. ne doğalı. hemde sanki bazı kokular alıyor gibiyim. çizdiğime çok dikkatli bak.

bunu senmi yaptın:D
sana ceza olarak oymanın ve başın çizdiğim ön istikametlerini ,toprağı kayanın ön kısımlarında geniş
açılı görecek bir kaç resim alacaksın. bakalım girişi bize gösterebilecekmisin.
oymanın içinde kare oyma var. bu nedemek boşluğun içinde ikinci gizli bir yerim var demek. sakın ihmal etme.
selametle.

smhylmz88

Kullanıcı
semih kardeş ,telf nun şarzımı bitti de iki resim. böyle bir yere. ne doğalı. hemde sanki bazı kokular alıyor gibiyim. çizdiğime çok dikkatli bak.

bunu senmi yaptın:D
sana ceza olarak oymanın ve başın çizdiğim ön istikametlerini ,toprağı kayanın ön kısımlarında geniş
açılı görecek bir kaç resim alacaksın. bakalım girişi bize gösterebilecekmisin.
oymanın içinde kare oyma var. bu nedemek boşluğun içinde ikinci gizli bir yerim var demek. sakın ihmal etme.
selametle.

Kıymetli @ikizceli abicim, senin yorumlarına heyecanlandığım doğrudur, ama bazen anlamıyorum affet :D
Ne kokusu aldın mesela? :) ikinci olarak bunu sen mi yaptın derken taştan mı bahsediyorusun :D ben yapmadım abi, hatta bir şey söylemek istiyorum bu geçen paylaştığım sıralı 2 diktörtgen oyma olan ve senin bana "daha çok fotoğraf olsaydı oda mezarın girişini tespit ederdik" dediğin kayayla aynı kaya.. Bu kayanın ön tarafında sıralı 2 diktörtgen oyma var şimdi fotoğraflarla anlatmaya çalışacağım..Saygılar abicim..

Not : Son üç fotoğraf ise ikizceli ustamın oymaya ok ile işaretlediği tarafı gösteren 3 resim.. Bunlar telefonumda olanlar yarın tekrar gidip fotoğraflayacağım.Hatta videoya bile çekebilirim.

yoksul

Kullanıcı
ön tarafta yerdeki taşları araştırdın mı herhangi bir işret varmı yanlarını falan baktın mı

Mirkut

Vip Üye
Semih kardesim sen boyle bilmece gibi hareket eder butun teferruatlari paylasmazsan daha cok gider gelirsin ve belkide ustalarimizi kusturursun dikkat et bedeninede zamaninada yazik etme;)

Mirkut

Vip Üye
Cubukla bosluk aldinizmi? Degerli tesbiti yaptiginiz cihaz nekadar guvenilir? Eger bolsuk aldiysaniz degerli tesbitinide cubukla yapmanizda fayda var cunki cogu cihaz cubugun aldigi derinligi gormez. Nedeni ise cihaz yere sinyal gonderir oda kisitli olur fazla derine gonderemez cubuk ise yerden gelen sinyali alir derinlik sikinti olmaz yeterki cubuk sinyali yakalasin.

smhylmz88

Kullanıcı
Semih kardesim sen boyle bilmece gibi hareket eder butun teferruatlari paylasmazsan daha cok gider gelirsin ve belkide ustalarimizi kusturursun dikkat et bedeninede zamaninada yazik etme;)
Mirkut hocam kötü bi niyetim yok biliyorsun.. Teferruatları kasten paylaşmamazlık yapmadım, sadece dün açtığım konudaki kayanın üzerinde yeni gördüğüm oymayıda paylaştım sadece aynı kaya olduğunu yazmamışım ama kasıtlı olarak art niyetten değil, sadece amatörlük diyelim.. Saygılarımla abi

Mirkut

Vip Üye
Biliyorum guzel kardesim iyi niyetinizden ve kisiliginizden suphemiz yok. ALLAH c.c size hayirlisiyla bu arazide aradiginizi bulmak istediginizi nasip etsin.

smhylmz88

Kullanıcı
Cubukla bosluk aldinizmi? Degerli tesbiti yaptiginiz cihaz nekadar guvenilir? Eger bolsuk aldiysaniz degerli tesbitinide cubukla yapmanizda fayda var cunki cogu cihaz cubugun aldigi derinligi gormez. Nedeni ise cihaz yere sinyal gonderir oda kisitli olur fazla derine gonderemez cubuk ise yerden gelen sinyali alir derinlik sikinti olmaz yeterki cubuk sinyali yakalasin.
hocam bu yeni eklediğim oyma olan kayalık üzerinde hiç bir işlem yapmadım henüz sadece fotoğrafladım.
Yığmlalara gelince, çubukla boşluk alıyorum fakat ne kadar alabiliyorum tartışılır.. Tepki veriyor, çok pratik yaptım arazide.. Ama işçiliği ağır olduğu için cihazla yüzeysel olarak baktık yığmalara bi netice alamadık.. Çubuklara ilgim var, kendimi geliştirebilirsem tekrar farklı şekillerde kullanarak faydalanırım aynı bölgede.. Şuan oymanın olduğu yerde bütün ilgim..

Üst Alt