El Işareti Va Kapıda Tuhaf Işaretler | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

El Işareti Va Kapıda Tuhaf Işaretler

ASİAVCI

Kullanıcı
evt el sanduka mezar demektir ilk giriş kapısına dikıl karşı üskata cıkan mersivenlerin olduğu yer veya karşi duvar 15mt geliyorsa devam edelim

Efsanem51

Kullanıcı
evt el sanduka mezar demektir ilk giriş kapısına dikıl karşı üskata cıkan mersivenlerin olduğu yer veya karşi duvar 15mt geliyorsa devam edelim

Usta ******************************************az kaldı kralın eviyymis burasını satılık aldı arkadaş çok işten var sat diye 100 bin lira veren var bu harabeye fakat arkadaş satmiyor bu işareti nasıl çözebilirsiniz veya bize bi yol göster öyle yapalım birde öyle deneyrlim

Lütfen forum kurallarını okuyun
Kaçak kazıyı teşvik niteliğinde ki ibareler tarafımca silinmiştir
Konunun devamı sürecinde aynı kural hatası olursa, ilgili madde gereğince yaptırım uygulanır ve konu linki silinir.
Komana

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Elin 21 adım önüne bakın derim,Murç yönünden

adrenalin68

Kullanıcı
Elin 21 adım önüne bakın derim,Murç yönünden
Erdem Ustam "elin 21 adım önüne..." diyorsunuz belli ki sistemle alakalı bir durum söyleminiz. Şimdi ben ve benim gibi bu sistem olayını bilmeyenler noolacak? Bi açıklayıver bakalım bu 21'i ustam.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem Ustam "elin 21 adım önüne..." diyorsunuz belli ki sistemle alakalı bir durum söyleminiz. Şimdi ben ve benim gibi bu sistem olayını bilmeyenler noolacak? Bi açıklayıver bakalım bu 21'i ustam.
Onlarda aynı şekilde 21 adımı uygulayacak,Bu sistemin doğruluk payını anlayıp anlatacak böylece sonuç alınacak,Kitap öyle diyor

adrenalin68

Kullanıcı
Onlarda aynı şekilde 21 adımı uygulayacak,Bu sistemin doğruluk payını anlayıp anlatacak böylece sonuç alınacak,Kitap öyle diyor
Erdem ustam, madem siz sistemi biliyorsunuz, kitap öyle diyor diyorsunuz, sistemi açın da biz de öğrenelim. Başakası uygulayıp teyit ederse öğrenirsiniz diyip yükü üzerinizden atmayın.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem ustam, madem siz sistemi biliyorsunuz, kitap öyle diyor diyorsunuz, sistemi açın da biz de öğrenelim. Başakası uygulayıp teyit ederse öğrenirsiniz diyip yükü üzerinizden atmayın.
:D Çok açık bir şekilde açıklamıştım kendimi halbuki

Üst Alt