Eller Makinalara, | Sayfa 10 | Define işaretleri ve anlamları

Eller Makinalara,

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
eyvah eyvah başıma gelenleri görüyormusunuz dostlar.,külliyen yalan :D,ne kadar da masum bakıyordum halbuki.sanki benim yok benim olsa da yesemmi dedim:D demiştim ama kimse duymamıştı içimden demiştim elleem,Lacivert hocam eremişmi dir nedir.

Hocam yapmaa..! şimdi bende kendimden kuşkulanmaya başladım..:rolleyes: ya bende ermişlerden biri olursam Aman Allahım...! bir sürü insan başlayacak etrafımda toplanmaya, keramet bekleyenlermi dersin, kısmet açtırmak isteyenlermi dersin, çalınan eşyalarını buldurmak isteyenlermi dersin, himmet eyle şeyh altuni el erzincani hazretleri diyenlermi .. oooyy aman..!! ben bu kadar yükün altından kalkamam.. hocam ağzından yel alsın, bu kadarını attık tutturduk üstü kalsın..:rolleyes: kim hevesli ise gelsin tesbihatını alsın...:eek:(kahkaha)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Abiler ben diyordum bu işte bir iş var
Meğerki ağacı kandıranlarda sizlermişsiniz
Yapmayın etmeyin
Ak sakalınızdan haciliğinizden çekinin
Sırf benim hevesim gursağımda kalsın diye
Neler yapıyorsunuz

Şişş Hacivert abey
Sana zahmet bana burda bir yer ver
Pardon sayın çok değerli hoca efendi Hacivert hazretleri
Şeyhim fazla değil
Şöyle 10~15 şeylik yani tonluk canımmm

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Hocam yapmaa..! şimdi bende kendimden kuşkulanmaya başladım..:rolleyes: ya bende ermişlerden biri olursam Aman Allahım...! bir sürü insan başlayacak etrafımda toplanmaya, keramet bekleyenlermi dersin, kısmet açtırmak isteyenlermi dersin, çalınan eşyalarını buldurmak isteyenlermi dersin, himmet eyle şeyh altuni el erzincani hazretleri diyenlermi .. oooyy aman..!! ben bu kadar yükün altından kalkamam.. hocam ağzından yel alsın, bu kadarını attık tutturduk üstü kalsın..:rolleyes: kim hevesli ise gelsin tesbihatını alsın...:eek:(kahkaha)
YÜCE RABBİM iki cihanda sizleri aziz etsin inşaallah. yorumunuzu okurken,aklıma çok geçmişlerden bir hatıram geldi.
imam hatipliyiz ve dolaysıyla inançlı bir mümin olarakta bir çok dini kitaplarımız var.
bir gün amcamızın damatı geldi,dediki bizim baldızın oğlu geceleri uykuda çok sıkıntılı durum yaşıyor. çocukta yeğenimiz ama onların evleri yakın olduğu için,çocuğun sıkıntılarına bire bir şahit olmuş ve şaşkınlıklarından bana gelmiş. vah vah ettik falan derken haydi kalk gidelim dedi. nereye gideceğiz ne için gideceğiz.
sen bunu çözersin haydi. kendinden o kadar emin ki.sanki ben LACİVERT HZ. LERİYİM.
YAPMA KARDEŞİM HER OKUYAN HER KİTABI OLAN BU İŞLERİ AŞABİLECEK diye bir kuralmı var.
ben define için bile ALLAH ın bir ayetini kullanmam.
aileyi bırak kolu komşular artık ,çocuğun hallerine tahammül edemiyor. gecesi yok gündüzü yok uykudan bağırarak kalkıyor doğru ya cama ya balkona. gözden kaçırsalar zemine düşmesi kaçınılmaz kardeşim. bu işin şakası falan yok
hem yiğenimiz hemde bir can üzülmemek elde değil. içimize bir gayret geldi. haydi dedim.
YÜCE RABBİME ve ihlasıma güvenerek ,o zaman kadar bir çok konuları incelemiş olmama rağmen bir harf dahi yazmışlığımız olmamasına rağmen,uygun gördüğümüz bir işlemi kaleme aldık. çaylar kahveler peşinden yemekti tatlılardı ohooo biraz abarttım deyilmi:D
bir iki saat zaman geçti.
bir ara bacımız dediki abi senden ALLAH razı olsun. bizi büyük bir sıkıntıdan kurtardın
.ben bu tür işleri yapan biri olmadığımı biliyorsunuz. belki RABBİM BİR vesile eder diye geldik. acele etmeyin bakalım ne olacak.
abi ne olacağımı var. kaç saattir mışıl mışıl uyuyor. yoksa 10 dakikayı geçmiyorduki. yüzümüzdeki neşeyi rahatlığı fark etmiyormusun. ne gecemiz vardı ne gündüzümüz.
devamında çocukta bir sıkıntı daha oluşmadı ALLAH A şükürde ,sıkıntı bizde başladı. yetişkin yeğenler okuldan arkadaşlarını toplamışlar zırr zırr. hayırdır. bunlar okuldan arkadaşlarımız da kem küm. haydi yavrum doğru okulunuza. bir daha görmeyeceğim.
oradan komşular yahu bizim şöyle böyle bir durumumuz var. rica etsenizde,falan filan...
göç etti deyin öldü deyin ne derseniz deyin beni nefsime yenik düşürmeyin. bu işlerde çuvalla para gelir ama ,parayla alınmayacak değerlerimi şeytanın zay etmesine izin vermem. bir daha yanımda konusu olursa selam vermem. zorla kendimizi unutturduk.
kendini açığa veren ,çıkış yolunu bulacak.
ya da dergahı kuracak.:D:D:D
selametle inşaallah.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Maşallah hacilerrr ak sakalılarrr
Yaa bi el atın işte
Nazlanmayın

Kimseye demem
Aramızda kalır
Dedim yaa
Fazla değil 10~15 şey kadar yawww:p:):D:):D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Elhamdilillah sizin vesilenizle yapmış olduğunuz duanız kabul olunmuş ve Mevlam şifa ihsan eylemiş Rabbim tüm şifa bekleyen mümin kardeşlerimize de şifa ihsan eylesin inşAllah...
Biz işin latifesini yapıyoruz...içinden geçmekte olduğumuz şu kasvetli günlerde, bir nefes, bir soluk almak niyetimiz.. yüceler yücesi Mevlam geçirdiğimiz her günümüzü, bir öncekinden daha ümitvar, daha güvenli, çok daha güzel eylesin.. bu aziz vatana armağan yetiştirdiğimiz cihanşümul evlatlarımıza, müreffeh huzur dolu yarınlar ihsan eylesin, lütfeylesin inşAllah...

Üst Alt