Eller Makinalara, | Sayfa 25 | Define işaretleri ve anlamları

Eller Makinalara,

esrarengiz2828

Kullanıcı
Madem böyle yerleri ozluyon orda ne işin var Karadeniz hep böyle zaten saçların ak dedik emekli olmadinmi halen abi taşın gitsin komple yoksa sende bizim burdakiler gibi gurbetçi gibi gelip gitmeyimi dusunuyon devamlı[emoji1]

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Ben olmak istemem
O kız vıj vıj eder durur
Bende dellenirim
Yok ben istemiyim
Israr etme abi gelemem ben
genç kardeşlerimin gönüllerine bakarmısınız dostlar.
biri tefekkür için çok güzel olur der nasıl olacaksa,bir diğeri istemem arka cebimde olsa keşke der.
bu yaşta beni göndermeyeceksiniz herhalde:p adresi bilenlerin kanatlanacağı gözümün önüne gelir gibi oluyor.:D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Madem böyle yerleri ozluyon orda ne işin var Karadeniz hep böyle zaten saçların ak dedik emekli olmadinmi halen abi taşın gitsin komple yoksa sende bizim burdakiler gibi gurbetçi gibi gelip gitmeyimi dusunuyon devamlı[emoji1]

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sevgili kardeşim,90 yılına kadar ünye 90 -2005 samsun ünye,ordu.sonra az geldi.
2005-2017 ankara samsun ünye üçgeni . sadece senede bir kaç kez gelebiliyorum.ona da gelme denirse.ya gübreleme ya temizlik yada fındık toplama için. bilhassa baharda gittiğimde bir iki hafta doyasıya kalıyorum. çok sakin bir bahçeme ev yaptım. bende başka araç gelmiyor ,mahalleyle dere arayı hudut kesiyor. ancak özel gelinirse o kadar. kuş cıvıltıları dere sesleriyle uyuyor uyanıyorum. vatanımızdan ancak bu kadar düşüyor.

Mirkut

Vip Üye
3 tane sirt cantali insan gorunuyor. Dogayla tam butunlestirmisler kendilerini.