Elsan elektronik cihazları hakkında deneyimi olan varmı... | Define işaretleri ve anlamları

Elsan elektronik cihazları hakkında deneyimi olan varmı...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bu cihaz hakkında bilgisi ya da deneyimi olan var mıdır? Elsan dijital dedektör

Ekli dosyalar

• IMG_20240609_180328.jpg
    IMG_20240609_180328.jpg
    107.1 KB · Görüntüleme: 7
Moderatör tarafında düzenlendi:

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustam sen söyleyince biraz baktım.
Söyledikleri derinlik toprak altında bence aşırı abartı. Toprak testi yok bu derinlik değerlerine sahip bir dedektör olma bence çok düşük bir ihtimal.
Kutusu ve dizaynı çok basit görünüyor. Üretim kalitesi konusunda standartlık sağlayabileceğini zannetmem. Butik üretim bir cihaz o yüzden bütün cihazlar aynı kalitede olmayacaktır. Çok fazla düğme ve ışık var, buda çok sayıda lehim ve bağlantı noktası demektir. Böyle cihazlarda hassasiyeti sağlamak çok zordur. Sitesindeki hakkımızda bölümündeki resimde lehimlerin ve kart dizaynının çok çok kötü olduğu görülüyor. Eski sistemle üretim yapmışlar. SMD teknolojisini kullanmamışlar. Ben böyle bir firmanın cihazına güvenmem.
Adsız.png

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Video atmayı beceremiyorum video görüntülerini izledim gayet mükemmel algılaması vardı cihazın gayete net...
Videolarını izleyip de yükleyebilen arkadaşımız olursa çok güzel olacak...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ustam sen söyleyince biraz baktım.
Söyledikleri derinlik toprak altında bence aşırı abartı. Toprak testi yok bu derinlik değerlerine sahip bir dedektör olma bence çok düşük bir ihtimal.
Kutusu ve dizaynı çok basit görünüyor. Üretim kalitesi konusunda standartlık sağlayabileceğini zannetmem. Butik üretim bir cihaz o yüzden bütün cihazlar aynı kalitede olmayacaktır. Çok fazla düğme ve ışık var, buda çok sayıda lehim ve bağlantı noktası demektir. Böyle cihazlarda hassasiyeti sağlamak çok zordur. Sitesindeki hakkımızda bölümündeki resimde lehimlerin ve kart dizaynının çok çok kötü olduğu görülüyor. Eski sistemle üretim yapmışlar. SMD teknolojisini kullanmamışlar. Ben böyle bir firmanın cihazına güvenmem.
Ekli dosyayı görüntüle 31773
Haklısın ustam dizaynı düzgün değil adamlar küçük bir atölyede imal ediyorlar ama videolarından çok etkilendim tam benlik bir cihaz hissi uyandırdı bende...

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Video atmayı beceremiyorum video görüntülerini izledim gayet mükemmel algılaması vardı cihazın gayete net...
Videolarını izleyip de yükleyebilen arkadaşımız olursa çok güzel olacak...
videoyu ben atıyım gurban fakat butür reklamlara pek itibar etmeyin kullananlar varsa deneyimlerini anlatırlarsa güzel olur

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Haklısın ustam dizaynı düzgün değil adamlar küçük bir atölyede imal ediyorlar ama videolarından çok etkilendim tam benlik bir cihaz hissi uyandırdı bende...
Kıymetli abim senden az daha sabırlı olmani istiycem. Çok kısa bir zaman sonra @ELEKTRONİK TASARIM Ustamız Üzerinde çalıştığı Cihazı sahaya sürmüş olucak. Eğer Kafasındaki proje tam manasıyla olmuş olursa Minelap bile yanında hikaye kalıcak. Zaten cihaz %90 bitmiş durumda. Tabiyki yine tercih senin abim.