emfad hakkında | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

emfad hakkında

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Canlar 24 saat sürem kaldı bir karar vemem gerek.

Sizden ricam önerebileceğiniz iyi bir cihaz ama sahit olduğunuz olsun.
@Roni gardasim emfad iyidir dedi, bundan çok daha iyi diyebileceğiniz bir cihaz önerisinde bulunabilir misiniz.
Bugün kü çekimlerim iyi geçti. Yarın arazide olucam az daha sabret lütfen....

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Canlar 24 saat sürem kaldı bir karar vemem gerek.

Sizden ricam önerebileceğiniz iyi bir cihaz ama sahit olduğunuz olsun.
@Roni gardasim emfad iyidir dedi, bundan çok daha iyi diyebileceğiniz bir cihaz önerisinde bulunabilir misiniz.
Ustam ben sizi yanıltmak istemem ama benim bizzat bildiğim gördüğüm en iyisi bu. Bir de mala var ama onuda çok metih ediyorlar. Cihazın en iyisini en iyi kullanan bilir. Belki daha iyileri vardır ama bu sizin nasıl bir özellik aradığınıza bağlı. Tektekçinin en basit cihazı ona göre güzeldir gerçek gömü arayanın ki kendine. O yüzden dedim malayıda araştırın diye. Emfard ekmek yedirir ama mala da yedirir gibi görünüyor. Tabi ki daha iyilerini kullanan yorum yaparsa daha sağlıklı olur. İnş’ALLAH doğru olanı alırsınız ustam. 👍

KANAS_USTA

Admin
Ustam ben sizi yanıltmak istemem ama benim bizzat bildiğim gördüğüm en iyisi bu. Bir de mala var ama onuda çok metih ediyorlar. Cihazın en iyisini en iyi kullanan bilir. Belki daha iyileri vardır ama bu sizin nasıl bir özellik aradığınıza bağlı. Tektekçinin en basit cihazı ona göre güzeldir gerçek gömü arayanın ki kendine. O yüzden dedim malayıda araştırın diye. Emfard ekmek yedirir ama mala da yedirir gibi görünüyor. Tabi ki daha iyilerini kullanan yorum yaparsa daha sağlıklı olur. İnş’ALLAH doğru olanı alırsınız ustam. 👍
Emfad sadece manyetometre'den ibaret şeklinde bir yorum aldım ne derece doğru olabilir kararsiz kaldım açıkçası

Ayaz42

Kullanıcı
Emfad sadece manyetometre'den ibaret şeklinde bir yorum aldım ne derece doğru olabilir kararsiz kaldım açıkçası
Ustam malayı ben askerdeyken gormustum 8-9 sene once doguda askerlik yaparken terorister tümene tünel kazıyor diye istihbarat gelmişti mala ile bakıyorlardı tünel bulmada işe yarıyor demek ufakta olsa bilgi amaçlı

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Emfadi bilmem Malayi bilirim yanimdada kullanıldı, tavsiye edermisin Nam yapmış ama tavsiye etmem. Tekerlekli cihaz düz arazi ister en ufak bir tümsek de veriyi kaybeder. Onu alırsanız size düz arazide malzemeli yer lazım. İsme göre yorum yanıltıcı olur kullanıcılardan artı ve eksilerini dinlemek gerek...

oymak beyi

Kullanıcı
proton elic diye bi cihaz var usta kullananlar genel de memnun diye duydum son zamanlar da

oymak beyi

Kullanıcı
geçen seneler de ben almaya niyetlenmistim ama cok olumsuz yorum vardi bu cihsz hakkinda , kullanici bir kac kisi ile gorustum keske alsaydim dedim , çünkü suan fiyat o zaman ki nin iki katı