En Güzel Bayramlar, | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

En Güzel Bayramlar,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ALLAH razı olsun Amedli ustam.
iftardan sonra çıkıyorum inşaallah.
sanki,sizlerden ayrılmanın hüznü var üzerimde. bu kadar mı benimsemişim kendime hayret ettim.
ne yüce dostluklar kurmuş gönül bağları örmüşüz anlamadan.
gönül dolusu sevgiler sunuyorum.

Mirkut

Vip Üye
ALLAH razı olsun Amedli ustam.
iftardan sonra çıkıyorum inşaallah.
sanki,sizlerden ayrılmanın hüznü var üzerimde. bu kadar mı benimsemişim kendime hayret ettim.
ne yüce dostluklar kurmuş gönül bağları örmüşüz anlamadan.
gönül dolusu sevgiler sunuyorum.
RABB im yolunuzu acik etsin abim isiniz rast gelsin. Bizlerde sizin yoklugunuzu elbetteki hissedecez sevgiler gonul baglari karsilikli olmus. Gorusmek uzere sevgili abim selametle saglicakla kalin.

MAVRAN

Vip Üye
Sevgili Abim, değerli Ustam ve Gönül Dostumuz. Hayırlısı ile gidip hayırlısı ile dönmeyi MEVLAM nasib eder inşallah. Yokluğunuzun hissetileceğini şimdiden görür gibiyim. Hayırlı işler kolay gelsin, bereket versin inşallah. Hiç gormesekde tanımasam da biliyorum orada bir gönül dostumuz var. Selam ve Saygıyla Ellerinizden öperim Hayırlı Bayramlar.

cantar

Kullanıcı
ORDUYA GİT ÜNYE YE GELDİĞİNDE SAĞDA BÜYÜK ARAÇ PARKI VAR ONUN YANINDAN SAĞA YUKARI DAĞA DEVAM ET YOL İLERİDE 2 YE AYRILACAK SAĞDAKİNİ TAKİP ET YOL SONUNDA 2 EVİN OLDUĞU YERDE BİTECEK ........

Abdullah313

Kullanıcı
Bayramınız, siz ve tüm sevdikleriniz için bol hayırlarla ve her türlü sıkıntıdan uzak geçer inşaAllah.

osi

Kullanıcı
hayırlı bayram lar üstad tum defıne mekanı nın uyelerınınde bayramı mubarek olsun hayırlı bayramlar

Üst Alt