Endişeyle Izliyorum... | Define işaretleri ve anlamları

Endişeyle Izliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuncers

Kullanıcı
yüce rabbim bizleri korusun ustalarım. müslümanlık taslayan bazı devlet adamları bu güzelim Türkiyeyi bölmeye çalışıyorlar ama bu emelleri hiç bi zaman gerçekleşmedi gerçekleşeyecek de ama bu uğurda çok kayıp vereceğiz ama o zaman bu ülke eskiden olduğu gibi gerçek özüne dönecek yokluk, sefalet hat safaya çıkacak ama yinede imanımızla dimdik duracağız. sizden ricam ustalarım yıllar önce yüzbinlerce insan bu topraklar uğruna şehit oldu sıra şimdi bizde korkak gibi kaçmak yerine şerefimiz ve imanımızla bu toprakları kaybetmemek için savaşıp şehitlik mertebesine ulaşmamız lazım. allah herkese vatanı uğruna savaşıp şehit olmayı nasip etsin...

tuncers

Kullanıcı
bu sefer iş çok ciddi ustalarım devlet bugün yaşanan olayları internet üzerinden kaldırmış çok kayıp vericez Allahu teala hepimizi cennetine girmeyi nasip etsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Endişeye gerek yok demiştim

Şunu belirteyim
Bu üzücü olayı destekleyen
Hoş gören öven v.s. benimser bi tavır sergileyen
Mekan da özel de sosyal medya da dialoğum olan
Kim olursa olsun
İster ise göz nurum olsun
Artık benden uzak dursun muhatap olmasın
Siyasi veya dünya ideolojiniz ne olursa olsun
Milleti silah gölgesinde yönetmeye çalışan kişilere karşı geliyor isen
Baş tacısın
Mekanda felaket çığırtkanlığı yapmaya kalkanlara gücüm nisbetinde engel olacağım
Siyasi paylaşımlar yapmayınız

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Elhamdülillah.. Mevlam bazen nimetlerini fırtına ile bizlere ulaştırıyor anlamayanlara musibetle anlamalarını sağlıyor Aziz milletimizi dünya durdukça her türlü şer odaklarından muhafaza buyursun vatanımıza ve milletimize musallat olan dahili ve harici tüm kapan ve tuzakları kurucularının başına çevirsin rızasına uygun bir millet olabilme basiretini bizlere ilham eylesin kahraman güvenlik güçlerimizi her daim muzaffer kılsın inşAllah.. aziz şehitlerimize yüce ALLAH tan rahmet yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt