Endişeyle Izliyorum... | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Endişeyle Izliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAVRAN

Vip Üye
Çok şükür bu belayıda atlattık. ALLAH beterinden korusun. İnşallah bu şer odaklarına bir ders olurda birdaha milletin nabzını denemezler. ALLAH Ülkemize ve Milletimizi her türlü bela ve müsipetlerden korusun.
Herkesin oyunu karşısında Yüce ALLAHIN DA bir oyunu vardır. Eğer bu olay saat 21 de değilde gece 03 de başlasaydı işler çok zora gireridi. inanıyorum ALLAH Bizimle birlikte.

metin77

Kullanıcı
Çok şükür bu belayıda atlattık. ALLAH beterinden korusun. İnşallah bu şer odaklarına bir ders olurda birdaha milletin nabzını denemezler. ALLAH Ülkemize ve Milletimizi her türlü bela ve müsipetlerden korusun.
Herkesin oyunu karşısında Yüce ALLAHIN DA bir oyunu vardır. Eğer bu olay saat 21 de değilde gece 03 de başlasaydı işler çok zora gireridi. inanıyorum ALLAH Bizimle birlikte.
Bir saat hatasi yapildigi asikar ustam. Umarim bundurum tekerrur etmez.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FALCOXXX

Kullanıcı
Yinede bisey yapamazlardi Allahtan cumhurbaskanimiz kilpayi kurtuldu yoksa halimiz perisandi. Benim korkum. Asker komple darbe yapiyor zannettim her iste bir hayir var yoksa bunlara baska turlu isbat edilip iceri alinamazdi busayede kimlikleri ortaya cikti

Moderatör tarafında düzenlendi:

esrarengiz2828

Kullanıcı
Yinede bisey yapamazlardi Allahtan cumhurbaskanimiz kilpayi kurtuldu yoksa halimiz perisandi. Benim korkum. Asker komple darbe yapiyor zannettim her iste bir hayir var yoksa bunlara baska turlu isbat edilip iceri alinamazdi busayede kimlikleri ortaya cikti
komplede darbe yapsalardı bu millet ve biz (Allah1 c.c)izni vede hidayetiyle emin ol ustam yaptırmazdık vede yaptırmadık zaten komple darbe yapmışlar baksana türkiyenin her tarafında hainlerin parmağı var (Allah1 c.c) bizimledir elhamdülilah

ASİAVCI

Kullanıcı
bu günlere gelmemize sebep olanların göz yumanların ALLAH belasını versin türkiye cumhuriyetinin birliğine gözdikenin canı cehenneme

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bu bir intikam alma gözdağı operasyonuydu asıl çekirdek kadro geride kaldı gerçek hainleri gizleme işiydi bu biz imanımızı allaha peygambere kurana ettik falan efendiye filan hocaya değil kitapta ne yazıyorsa o illimunatinin çocuklarından iman sahibleri asla korkmaz kraliçe elizabetin hizmetkarlarını biz çok iyi tanıyoruz bunlar P2 MASON LOCASININ TÜRKİYE AYAĞI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt