Erdem Usta ''bilgisini Esirgemeyen'' Üye | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Erdem Usta ''bilgisini Esirgemeyen'' Üye

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
güzel kardeşim yönetim olarak hepimiz senin emrindeyiz. ne zaman gıdıkladında gülmedik.:p
erdem ustamıza hayırlı olsun. siteye vereceği katkının verdiklerinden çok daha fazla olacağı inancımı belirtmek istiyorum.
zaman içinde çabalarıyla ve paylaşımlarıyla ,bizlerin yerini dolduracak kapasitede gördüğüm bir kaç arkadaşımızın aramızda olmasından dolayıda memnuniyetimi ifade ederken , önerimizi yerinde görerek ,gereğini yapan BOZKURT KARDEŞİMEDE teşekkür ediyorum.
Estağfirullah emir değil olursa ricam olur ustam,Hepinizden ALLAH razı olsun,Geçektende Pırlanta gibi İnsanlarsınız,Teşekkür ederim Hepinize

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
öneri ikizceli ve aliveli ustadan geldi,yönetim olarak karar alındı.
tüm herkese ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim.

not: @aliveli44 ayağını denk al, yürürken önüne bak :D
Vallahi önerenlerde önermeyenlerde Pırlanta gibiler Maşallah,Sizlerin dikkatini çekebilip,sizlerden birşeyler öğrenebilmenin faziletini borçlu olduğum Ustalarımdan daha ilerilerdede sağlıkla sevgi ve saygıyla sürmesini dilerim ve Tekrardan Teşekkür Ederim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Estağfirullah emir değil olursa ricam olur ustam,Hepinizden ALLAH razı olsun,Geçektende Pırlanta gibi İnsanlarsınız,Teşekkür ederim Hepinize
ilk mısram ,aliveli yaramazına idi.ayırmadığım için yanlış algı olmuş. uyanığım diye geçinir dilimin ona çıktığını anlamaz . nasıl uyanıklıksa. :cool: böyle olmasıda bizler için çok iyi. yoksa bu zekaya birde cin fikir eklenseydi düşünemiyorum bile. neyse fazla uyarmayalım,darbeye falan teşebbüse kalkar mazaallah. :D
sevgili erdem kardeş insan yüzüne medhi pek onaylamam ama ,sitemiz yönetiminden vip üyelerine kadar ,herkesce örnek alınacak bir seviyede değerler topluluğu. seninde aramızda olmanı istemiz,ayni değerde görmemizin bir tezahürüdür.
RABBİM utandırmasın.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
ilk mısram ,aliveli yaramazına idi.ayırmadığım için yanlış algı olmuş. uyanığım diye geçinir dilimin ona çıktığını anlamaz . nasıl uyanıklıksa. :cool: böyle olmasıda bizler için çok iyi. yoksa bu zekaya birde cin fikir eklenseydi düşünemiyorum bile. neyse fazla uyarmayalım,darbeye falan teşebbüse kalkar mazaallah. :D
sevgili erdem kardeş insan yüzüne medhi pek onaylamam ama ,sitemiz yönetiminden vip üyelerine kadar ,herkesce örnek alınacak bir seviyede değerler topluluğu. seninde aramızda olmanı istemiz,ayni değerde görmemizin bir tezahürüdür.
RABBİM utandırmasın.
Abi ne uyanıklığı
Ne çinliği
Ben garip guraba
Ayvazın biriyim
Aklı selim olsam
Mekana hiç darbe girişiminde bulunurmuydum

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
RABBİM utandırmasın.
Amin Ustam Saygısızlık diye düşünmez iseniz Medh etmek benim için!yaşınız itibariyle insanların konuşma eylemlerinden kişiliğini saptamak gerçekten zeka ister ve bu zeka gelişimini durdurmamış ve ilerletmişsiniz yapıcılığınıza imrenmemek elde değil,bence değer verilen insana değerini dille dökersem ALLAH esirgesin silme hususunda tek kalem yetersiz kalır sorun dile getirilir çözümde olur herkesde kendine yakışanı yapmış olur,İnşaAllah yanlış anlaşılmamışımdır,Her düşünceye saygımız sonsuzdur

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Erdem kardeşimize ünvanı hayırlı olsun inşallah tebrik ediyor ve sağlık sıhhat başarılar diliyorum...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Abi ne uyanıklığı
Ne çinliği
Ben garip guraba
Ayvazın biriyim
Aklı selim olsam
Mekana hiç darbe girişiminde bulunurmuydum

hiç yapmadığım bir şeyi yapacaktım seni desteklemeyi düşünüyordum ama bu cümlelerini okuduktan sonra vaz geçtim... hayret bişeysin yaw.. dik dur biraz dik...