Erkek Ve Kadin Resmi Ve Yazilar | Define işaretleri ve anlamları

Erkek Ve Kadin Resmi Ve Yazilar

Ayaz42

Kullanıcı
image-fbb88.png

image-07f91.png

image-11673.png

S.aleykum degerli ustalar ve degerli uyeler bu tas topragin altinda cikarlmis tam olarak nerde cikarildigini bilmiyorum ama bulmaya calisacgm bu tasi komsumun evin yanin da cektim daha once hic bi tas bu kadar ilgimi cekmemisti sizinle paylasmak istedim ve ustundeki resim ve yazilsr ve kupa vs nedir bunlar ustalarim sizin bilgi ve yorumlariniza sunuyorum saygilarimla

Deathless01

Kullanıcı
Bu bir mezar stelidir.Sanirim mezarlik alanindasiniz.Mezarlar yakin yerlerde. Bulundugunuz yerlerde baska neler var? kilise? cesme? bahce? kuyu ..vs..Cevreyi anlatirmisiniz

esrarengiz2828

Kullanıcı
seyyar yerini bilmediğiniz mezar taşı ile uğraşmak zaman kaybettrir sabit ve yerli kayalara yapılan işaretler daha makbuldur bu vaziyette mezar siteli gibi gözüküyor ama her mezrda hediye yada para olmaz bu mezar varlıklı gözüküyor ama yeri belli değil nasip

Ayaz42

Kullanıcı
Haklısınız ustalar tam olarak nereden getırıldıgını bılmıyorum o yuzden de dedıgınız gıbı zaman kaybetmesek daha ıyı olur. Sizinde görmenizi istedim ustalarım guzel bi görsel olabileciğini düşündm yorumunuz için teşekkür ederim :) saygılarım la

Ayaz42

Kullanıcı
Bu bir mezar stelidir.Sanirim mezarlik alanindasiniz.Mezarlar yakin yerlerde. Bulundugunuz yerlerde baska neler var? kilise? cesme? bahce? kuyu ..vs..Cevreyi anlatirmisiniz
Bu taş başka bi yerden getirildi ustam şuan bulunduğu yer kendi yeri değildir.