Ermeni konagı yüzündeki işaret ve o evde kesilen yüzlerce müslüman. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ermeni konagı yüzündeki işaret ve o evde kesilen yüzlerce müslüman.

Gitti

Kullanıcı
Hititli kardeşim olayı öyle bi anlattın testere izler gibi oldum bi an sonra fakir baba yada eskiden fakir şimdi iron (Ah seni fakir baba:) olayı perili köşke çevirdi:) evde kimse yok girişide kolay görünüyo dal içeri bi bak ne var ne yok

.))) Kör şeytanda dürtüyor her ordan gectigimde içeri gir diye ama şu adı batasıca 3 harfliler aklıma düşünce vazgeciyorum .))
Bi çare bulacaz artık.

ama önce şu sembol nedir manası nedir bi yorum alabilsem işler daha kolaylaşıck.

goqhany

Kullanıcı
.))) Kör şeytanda dürtüyor her ordan gectigimde içeri gir diye ama şu adı batasıca 3 harfliler aklıma düşünce vazgeciyorum .))
Bi çare bulacaz artık.

ama önce şu sembol nedir manası nedir bi yorum alabilsem işler daha kolaylaşıck.

altı üstü üç harf ,dokuz on harf olsada farketmez zatende.bizde üç kişi olduk şimdiden.karanar kılıçları kuşanmış
hazır kıta bekliyo.sen ben karanar düşeriz yola. üçe üç dalarız içeri :D

Gitti

Kullanıcı
altı üstü üç harf ,dokuz on harf olsada farketmez zatende.bizde üç kişi olduk şimdiden.karanar kılıçları kuşanmış
hazır kıta bekliyo.sen ben karanar düşeriz yola. üçe üç dalarız içeri :D

Ben 3 harflilerden cok 5 harflilerden(polis) tırsıyorum aslında .)))

Ama şunuda söyleyim sivasın cinleri cok fena.
Sizinde agzınız yanmasın gelmeyin buraya sakın.)))

Sivasta ermeniler sürülene kadar yüzlerce köy varmıs.
:Neredeyse her ermeni köyünde nüfus 2-3 bin civarındaymıs ve kilise ve manastır varmıs.
Ermeniler sürülmese bugün sivasta muhtemelen nğfusun büyük kısmı ermeni olucaktı.

O yuzden sanırım burada cin olaylarıda fazla biraz.
Bizde nasiplendik gecen sene .)))

karanar

Kullanıcı
dünyanın en namlı cinleri; Mardin' de, Mardin - Nusaybin! de yaşardı. Allah'tan bir Allahdostu bir alicengiz yaptıda o taifeyi yoketti. yoksa halimiz haraptı.

karanar

Kullanıcı
Ben 3 harflilerden cok 5 harflilerden(polis) tırsıyorum aslında .)))

Ama şunuda söyleyim sivasın cinleri cok fena.
Sizinde agzınız yanmasın gelmeyin buraya sakın.)))

Sivasta ermeniler sürülene kadar yüzlerce köy varmıs.
:Neredeyse her ermeni köyünde nüfus 2-3 bin civarındaymıs ve kilise ve manastır varmıs.
Ermeniler sürülmese bugün sivasta muhtemelen nğfusun büyük kısmı ermeni olucaktı.

O yuzden sanırım burada cin olaylarıda fazla biraz.
Bizde nasiplendik gecen sene .)))

usta valla bende bu sezona 4 te 4 beş harflilerle başladım :( daha dün gece yine ortalık bordo mavi oldu, canımı zor kurtardım, bu sene şansım hiç rast gitmiyor. ooof of.

Üst Alt