Eski Yazı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Eski Yazı

madhunter

Kullanıcı
:) ustalarin gozunden kacmistir yoksa ellerinden gelen yardimi esirgemezler saolsunlar.Allah hepimizden razi olsun yardimci olabildiysem sevindim.İnsallah kisa zamanda net bir sonuca ulasirsiniz.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
@cdmxis kardeşim
Ortada sitem edecek bir şey yok. Anlayan olsa zaten yazar. Bu sitede kimse kimseden bir şey esirgemez. Bir yıldan fazla suren üyeliğiniz var, bu süre zarfında bunu görmüş olmanız gerekiyor du.
Mesela ben bu yazılardan anlamam, ama sabrederseniz illaki bi anlayan çıkar.
@madhunter ustamızada bu vesileyle teşekkür ederim

cdmxis

Kullanıcı
Evet öyle @komana ustam ama eskideki işaretlerime hemen cvap vermişlerdi koskoca sitede birinin cvapı beni cok şaşırttı ama haklısınız sizde o yonuyle dusunmedim cok kişi anlar sandım acıkçası

wolf_52

Kullanıcı
ben anladımkadarını yazyım yazı değilde, senbol olrak göryorum, x, yemin derler, fiyer bi görüş ise tılsım yapılan yer e yapılan betimlenmedir. + ise mezar, kasa olrakda örneği vardır cm si öenmlidir . f, altn işreti olrakda kulanılır, ve ok arksı gibi duran son işret, 5 mezar var diyor. 2 si karşıda 3ü bu yanda ortadan geçen ya bir kuru dere yada patika yada dere, her neyse bu ortadan geçen bu mezarlar bu düzünde olması gerek düz parelel çizgi halindeki yerde , arşdırmanızı o tarfda yapmanızı söylüyor... bende ki çözümü bu.. ::::)

cdmxis

Kullanıcı
Sağolasın ustam olabilir ama mezarlar var mı o önemli tşk verdiğiniz bilgi için

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
@cdmxis Kardeşim ne olduğunu bilsem yazmazmıyım sanıyorsun sallamak bizlere yakışmaz insanların umtlarıyla oynamak günahtır buradaki ustalarımız her şeyden önce düzgün bir ahlaka sahiptir seni yanlış bilgilerle yönlemdirmekten beridirler onun için sitem etme güzel kardeşim edebiliyorsan dua et bizlerde sizler gibi kalbi sevgiyle çarpan kardeşlerimize dua ederiz inşallah çünkü siteminizin altındaki asıl neden bizlere duymuş olduğun halisane güzel hislerden sevgiden muhabbetten kaynaklandığını biliyoruz Mevlam gönlü güzel kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun işlerinde kolaylık huzur ve afiyetler ihsan eylesin razı olduğu istikamette sabit kılsın inşAllah... amin.

cdmxis

Kullanıcı
Amin ustam . Kesinlikle doğru diyorsunuz ani bir cumleydi vallahi kaldırabilsem kaldırırım yardım edebilen edemeyen her kesten allah razı olsun sagolasın teşekkur ederim bu arada ustam msjiniz ve dualarınız için cok sagolun